Grão VascoPopulárne obrazy a údaje o návštevnostiach
1475
–
1542
Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Grão Vasco na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Grão Vasco: údaje, ktoré sú dôležité
Adoration of the Magi je najčastejšie otváranou maandou umelca Grão Vasco: 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 50% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Baptism of Christ a Calvary. Spolu 2 200 návštev: 1 200 na stránke umelca a 1 000 u obrazov. Pokles o 25% medzi Sep 2026 a Okt 2026. Najlepší mesiac: Sep 2026 s 800 návštevami. Vyvážené (Intenzita farieb) je preferovaný štýl: 62% návštev, 18% katalógu.
Top 5 obrazov Grão Vasco podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Grão Vasco, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
200
Aug 2026
100
100
Sep 2026
300
500
Okt 2026
400
200
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Grão Vasco?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Grão Vasco?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
72,7%
76,9%
Elegantný
4,5%
23,1%
Klasika
9,1%
0,0%
Pokojný
9,1%
0,0%
Mystický
4,5%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
63,6%
84,6%
Melancholický
13,6%
15,4%
Zúfalý a vážny
22,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
78,8%
87,5%
Mäkký tieň
21,2%
12,5%
Mierny jas
0,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
39,4%
25,0%
Subtelné tóny farieb
48,5%
25,0%
Vyvážene jemná
12,1%
50,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
81,8%
37,5%
Vyvážené
18,2%
62,5%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
21,2%
0,0%
Jemný
36,4%
25,0%
Vyvážený
15,2%
12,5%
Výrazný
15,2%
50,0%
Vyhlásenie
12,1%
12,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
24,2%
0,0%
jemne prepojená paleta
12,1%
0,0%
Vyvážená harmónia
15,2%
18,8%
Silná farebná jednota
48,5%
81,2%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Grão Vasco v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
0
Calvary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Last Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Last Supper (m)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Presentation at the Tem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Circumcision
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Creation of the animals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Escape to Egypt from Polypt…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Circumcision of the Polypty…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Presentation at the Temple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aký je jazykový rozpis publika umelca Grão Vasco?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
100
33,3%
francúzsky
100
33,3%
portugalsky
100
33,3%
Koľko je denných návštev u Grão Vasco a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
Deň
Návštevy
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
100
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
200
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
100
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
500
št 5 Nov
200
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
200
ut 10 Nov (predpoveď)
100
st 11 Nov (predpoveď)
500
št 12 Nov (predpoveď)
200
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
200
ut 17 Nov (predpoveď)
100
st 18 Nov (predpoveď)
600
št 19 Nov (predpoveď)
200
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
200
ut 24 Nov (predpoveď)
100
st 25 Nov (predpoveď)
700
št 26 Nov (predpoveď)
200
Požiadavky na otázky týkajúce sa Grão Vasco
Ktorý obraz od Grão Vasco má najviac zobrazení?
Adoration of the Magi, s 800 návštevami alebo 50% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 5. mieste.
Koľko návštev má Grão Vasco na AllPaintingsStore.com?
2 200 za posledných dvanástich mesiacov (1 200 na stránke umelca, 1 000 na obrazoch).
Existuje štýl Grão Vasco, ktorý návštevníci preferujú?
Áno, Vyvážené (Intenzita farieb): 62% návštev oproti 18% v katalógu.