Záruka vrátenia peňazí · 100 dní Bezplatné celosvetové doručenie
449 561artworks 30 612umelci 4 658múzeá 32jazyky

Gustáv Moreau Populárne obrazy a údaje o návštevnostiach

1826 – 1898

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gustáv Moreau na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Gustáv Moreau: údaje, ktoré sú dôležité

Zjav je najčastejšie otváranou maandou umelca Gustáv Moreau: 4 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 4% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Salome Dancing before Herod a Salome Dancing. Spolu 110 300 návštev: 15 600 na stránke umelca a 94 700 u obrazov. Nárast o 31% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 73 800 návštevami. Hlavné jazyky: anglicky (31%), rusky (19%) a portugalsky (8%). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (81%), telefóny (17%) a tablety (3%). Tmavý (Luminancia) je preferovaný štýl: 22% návštev, 12% katalógu.

Top 10 obrazov Gustáv Moreau podľa počtu návštev

Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Gustáv Moreau, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.

  1. Zjav 1 Zjav, 1876 4 300 návštev · 4,3%
  2. Salome Dancing before Herod 2 Salome Dancing before Herod 2 400 návštev · 2,4%
  3. Salome Dancing 3 Salome Dancing, 1886 2 100 návštev · 2,1%
  4. The Triumph of Alexander the Great 4 The Triumph of Alexander the Great, 1892 1 600 návštev · 1,6%
  5. Fáeton 5 Fáeton, 1878 1 600 návštev · 1,6%
  6. Jason a Medea 6 Jason a Medea, 1865 1 600 návštev · 1,6%
  7. Study of Helen 7 Study of Helen, 1890 1 200 návštev · 1,2%
  8. Salomé tanec s Herodom 8 Salomé tanec s Herodom, 1876 1 100 návštev · 1,1%
  9. Venice 9 Venice, 1885 1 100 návštev · 1,1%
  10. Salomé tanecne pred Herodom 10 Salomé tanecne pred Herodom 1 100 návštev · 1,1%

Aká je mesačná návštevnosť stránky Gustáv Moreau?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť tabuľku
MesiacStránka umelcaStránky diel
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 202603 500
Júl 20265 90067 900
Aug 20264 4009 900
Sep 20265 30013 400

Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Gustáv Moreau?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Gustáv Moreau v jednotlivých mesiacoch?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť tabuľku
DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
Zjav0000000002 0008001 100
Fáeton00000000100500700300
Salomé s hlavou svätého Ján…000000000500200200
Salome Dancing before Herod000000000900800300
Jason a Medea000000000800400400
Mystical Flower00000000030000
Dioméd pozaktyovaný svojimi…0000000003001000
Salome v umelení00000000010000
Salome0000000003001000
Salome Dancing0000000001 200600300

Telefóny alebo počítače: kde sa Gustáv Moreau pohyboval?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Zobraziť tabuľku
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače88 90080,6%
telefóny18 30016,6%
tablety3 1002,8%

Aký je jazykový rozpis publika umelca Gustáv Moreau?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Zobraziť tabuľku
JazykNávštevyZdieľať
anglicky2 20030,6%
rusky1 40019,4%
portugalsky6008,3%
fínsky4005,6%
francúzsky4005,6%
česky2002,8%
dánsky2002,8%
nemecky2002,8%
španielsky2002,8%
taliansky2002,8%

Koľko je denných návštev u Gustáv Moreau a aký je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť tabuľku
DeňNávštevy
st 23 Sep800
št 24 Sep1 200
pi 25 Sep300
so 26 Sep400
ne 27 Sep300
po 28 Sep700
ut 29 Sep1 600
st 30 Sep2 200
št 1 Okt900
pi 2 Okt1 200
so 3 Okt800
ne 4 Okt1 400
po 5 Okt1 200
ut 6 Okt1 700
st 7 Okt1 300
št 8 Okt1 200
pi 9 Okt1 000
so 10 Okt3 100
ne 11 Okt1 500
po 12 Okt1 200
ut 13 Okt1 500
st 14 Okt (predpoveď)2 200
št 15 Okt (predpoveď)1 700
pi 16 Okt (predpoveď)1 300
so 17 Okt (predpoveď)2 200
ne 18 Okt (predpoveď)1 600
po 19 Okt (predpoveď)1 600
ut 20 Okt (predpoveď)2 500
st 21 Okt (predpoveď)2 600
št 22 Okt (predpoveď)2 000
pi 23 Okt (predpoveď)1 500
so 24 Okt (predpoveď)2 600
ne 25 Okt (predpoveď)1 900
po 26 Okt (predpoveď)1 800
ut 27 Okt (predpoveď)2 800
st 28 Okt (predpoveď)2 800
št 29 Okt (predpoveď)2 200
pi 30 Okt (predpoveď)1 600
so 31 Okt (predpoveď)2 800
ne 1 Nov (predpoveď)2 100
po 2 Nov (predpoveď)2 000
ut 3 Nov (predpoveď)3 200

Požiadavky na otázky týkajúce sa Gustáv Moreau

Ktorý obraz od Gustáv Moreau má najviac zobrazení?

Zjav, s 4 300 návštevami alebo 4% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.

Koľko návštev má Gustáv Moreau na AllPaintingsStore.com?

110 300 za posledných dvanástich mesiacov (15 600 na stránke umelca, 94 700 na obrazoch).

Prezerá si Gustáv Moreau viac na telefónoch alebo na počítačoch?

Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (81%), telefóny (17%) a tablety (3%); najviac je to z pou počítače so podielom 81%.

Aké jazyky sa používajú na prehliadanie Gustáv Moreau?

anglicky (31%), rusky (19%) a portugalsky (8%). Na čele je jazyk anglicky s podielom 31%.

Existuje štýl Gustáv Moreau, ktorý návštevníci preferujú?

Áno, Tmavý (Luminancia): 22% návštev oproti 12% v katalógu.