Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Hans Hofmann na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Hans Hofmann: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Hans Hofmann na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Lust and Delight: 200 návštev, čo predstavuje 29% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: To J.F.K. A Thousand Roots Did Die with Thee a Flowering Swamp. Hans Hofmann celkom zaznamenal 900 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 400 na jednotlivých obrazoch. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 900 návštevami. Kupujúci preferujú Vyvážené (Intenzita farieb): 71% návštev oproti 33% v umeleckom katalógu umelca.
6 najčastejšie otváraných obrazov od Hans Hofmann, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 6 obrazov od Hans Hofmann, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Lust and Delight, 1965
200 návštev · 28,6%
-
2
To J.F.K. A Thousand Roots Did Die with Thee, 1963
100 návštev · 14,3%
-
3
Flowering Swamp, 1957
100 návštev · 14,3%
-
4
Trophy Verso Untitled, 1951
100 návštev · 14,3%
-
5
Aquatic Garden, 1960
100 návštev · 14,3%
-
6
Untitled (D2X2GN), 1965
100 návštev · 14,3%
Aký záujem má každý mesiac o Hans Hofmann?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Hans Hofmann?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Hans Hofmann?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,8% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 28,6% | 28,6% |
| Mierny jas | 26,2% | 28,6% |
| Svetlá rovnováha | 19,1% | 14,3% |
| Luminózny | 21,4% | 28,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 21,4% | 14,3% |
| Subtelné tóny farieb | 11,9% | 28,6% |
| Vyvážene jemná | 19,1% | 28,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 40,5% | 28,6% |
| Sýta farba | 7,1% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 35,1% | 50,0% |
| Zemité tóny | 27,0% | 0,0% |
| Neutrálne tóny | 18,9% | 50,0% |
| Pastelové tóny | 10,8% | 0,0% |
| Monochromatické | 5,4% | 0,0% |
| Metalické tóny | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 21,4% | 0,0% |
| Vyvážené | 33,3% | 71,4% |
| Sýte | 45,2% | 28,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 19,1% | 0,0% |
| Jemný | 40,5% | 57,1% |
| Vyvážený | 16,7% | 14,3% |
| Výrazný | 4,8% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 19,1% | 28,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 33,3% | 28,6% |
| jemne prepojená paleta | 21,4% | 42,9% |
| Vyvážená harmónia | 4,8% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 23,8% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 16,7% | 0,0% |
Aké obrazy od Hans Hofmann sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blue Rhythm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Golden Wall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trophy Verso Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Spell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Candor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| To J.F.K. A Thousand Roots… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Shapes in Black | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Profound Longing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Hans Hofmann?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| bulharsky | 100 | 25,0% |
| anglicky | 100 | 25,0% |
| francúzsky | 100 | 25,0% |
| taliansky | 100 | 25,0% |
Koľko je denných návštev u Hans Hofmann a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 200 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 300 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
Hans Hofmann: časté otázky
Ktoré obrazy od Hans Hofmann sú najpožadovanejšie?
- Lust and Delight dominuje s 200 návštevami (29% z celkového počtu zobrazení umelca Hans Hofmann). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 6.
Aký je záujem o Hans Hofmann?
- 900 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 400 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Hans Hofmann majú kupujúci najradšej?
- Vyvážené (Intenzita farieb): 71% návštev z 33% katalógu.