Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Harold Copping na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Harold Copping: údaje, ktoré sú dôležité
Rachel je najčastejšie otváranou maandou umelca Harold Copping: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Abraham And Isaac a Lazarus. Spolu 2 500 návštev: 500 na stránke umelca a 2 000 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 1 700 návštevami. jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) je preferovaný štýl: 33% návštev, 12% katalógu.
Top 10 obrazov Harold Copping podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Harold Copping, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Rachel
200 návštev · 9,5%
-
2
Abraham And Isaac
200 návštev · 9,5%
-
3
Lazarus
100 návštev · 4,8%
-
4
John The Baptist
100 návštev · 4,8%
-
5
Oliver Asks For More
100 návštev · 4,8%
-
6
Esther
100 návštev · 4,8%
-
7
Now You Come Down This Minute
100 návštev · 4,8%
-
8
Martha and Mary
100 návštev · 4,8%
-
9
By The Rivers Of Babylon
100 návštev · 4,8%
-
10
The Well Of Sychar
100 návštev · 4,8%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Harold Copping?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 600 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Harold Copping?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Harold Copping?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 24,0% | 23,8% |
| Mierny jas | 38,0% | 52,4% |
| Svetlá rovnováha | 26,0% | 23,8% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 24,0% | 42,9% |
| Subtelné tóny farieb | 42,0% | 23,8% |
| Vyvážene jemná | 28,0% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 42,5% | 58,8% |
| Neutrálne tóny | 47,5% | 41,2% |
| Tmavé tóny | 10,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 28,0% | 42,9% |
| Vyvážené | 64,0% | 52,4% |
| Sýte | 8,0% | 4,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 4,8% |
| Výrazný | 44,0% | 28,6% |
| Vyhlásenie | 46,0% | 66,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 24,0% | 19,1% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 33,3% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 4,8% |
| Silná farebná jednota | 48,0% | 42,9% |
| Jednotná paleta | 4,0% | 0,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Harold Copping v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rachel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Evangelist points the way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christiana's visitor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr Brisk and Mercy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capilano canyon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From the Look Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob's vow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dick Swiveller's Surprise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Women at the Sepulchre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On a mountain side near Nel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Harold Copping?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 50,0% |
| španielsky | 200 | 50,0% |
Koľko je denných návštev u Harold Copping a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 300 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 400 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Harold Copping
Ktorý obraz od Harold Copping má najviac zobrazení?
- Rachel, s 200 návštevami alebo 10% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Harold Copping na AllPaintingsStore.com?
- 2 500 za posledných dvanástich mesiacov (500 na stránke umelca, 2 000 na obrazoch).
Existuje štýl Harold Copping, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, jemne prepojená paleta (Harmónia farieb): 33% návštev oproti 12% v katalógu.