Harry WalkerPopulárne obrazy a údaje o návštevnostiach
1947
Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Harry Walker na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Harry Walker: údaje, ktoré sú dôležité
Kara Walker: Darkytown Rebellion, 2001 je najčastejšie otváranou maandou umelca Harry Walker: 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 37% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Blues Festival a Corsham Still Life. Spolu 1 400 návštev: 300 na stránke umelca a 1 100 u obrazov. Pokles o 75% medzi Sep 2026 a Okt 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 900 návštevami. Zemité tóny (Paleta farieb) je preferovaný štýl: 71% návštev, 38% katalógu.
Top 9 obrazov Harry Walker podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Harry Walker, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
700
Aug 2026
0
0
Sep 2026
100
300
Okt 2026
0
100
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Harry Walker?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z obrazov Harry Walker?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Nostalgický
50,0%
66,7%
Dramatické
25,0%
33,3%
Hravý
25,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Zúfalý a vážny
50,0%
66,7%
Nostalgický
25,0%
33,3%
Radostný
25,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
0,0%
Mäkký tieň
43,8%
52,6%
Mierny jas
18,8%
36,8%
Svetlá rovnováha
31,2%
10,5%
Luminózny
6,2%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
37,5%
21,1%
Subtelné tóny farieb
0,0%
0,0%
Vyvážene jemná
43,8%
57,9%
Výrazná prítomnosť farieb
18,8%
21,1%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
38,5%
71,4%
Neutrálne tóny
46,2%
28,6%
Tmavé tóny
7,7%
0,0%
Pastelové tóny
7,7%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
37,5%
21,1%
Vyvážené
31,2%
47,4%
Sýte
31,2%
31,6%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
12,5%
5,3%
Jemný
37,5%
31,6%
Vyvážený
6,2%
5,3%
Výrazný
12,5%
42,1%
Vyhlásenie
31,2%
15,8%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
25,0%
5,3%
jemne prepojená paleta
12,5%
10,5%
Vyvážená harmónia
0,0%
0,0%
Silná farebná jednota
31,2%
63,2%
Jednotná paleta
31,2%
21,1%
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Harry Walker v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Mocatta, commonly known as…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Freedom, A Fable: A Curious…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kertamaroo, a Native of Sou…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Patent Gymnasticon or, Mach…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Warm Summer Evening in 18…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Salvation
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Rich Soil Down There
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Red Composition
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Corsham Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Aký je jazykový rozpis publika umelca Harry Walker?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Harry Walker a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
Deň
Návštevy
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
100
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
300
st 28 Okt
0
št 29 Okt
200
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov (predpoveď)
100
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
100
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
100
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
100
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
100
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
100
ut 24 Nov (predpoveď)
200
st 25 Nov (predpoveď)
0
Požiadavky na otázky týkajúce sa Harry Walker
Ktorý obraz od Harry Walker má najviac zobrazení?
Kara Walker: Darkytown Rebellion, 2001, s 700 návštevami alebo 37% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 9. mieste.
Koľko návštev má Harry Walker na AllPaintingsStore.com?
1 400 za posledných dvanástich mesiacov (300 na stránke umelca, 1 100 na obrazoch).
Existuje štýl Harry Walker, ktorý návštevníci preferujú?
Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 71% návštev oproti 38% v katalógu.