Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Henri Gervex na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Henri Gervex: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Henri Gervex na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Rolla: 400 návštev, čo predstavuje 15% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Portrait of Tsarina Alexandra a The Salon Jury. Henri Gervex celkom zaznamenal 3 500 návštev, z toho 1 200 na stránke umelca a 2 300 na jednotlivých obrazoch. Poptávka rastie: počet návštev vzrástol o 60% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 2 200 návštevami. Kupujúci si prezerajú na pou počítače (80%), telefóny (17%) a tablety (3%). Kupujúci preferujú Vyhlásenie (Kontrast): 81% návštev oproti 56% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov od Henri Gervex, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od Henri Gervex, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Rolla
400 návštev · 15,4%
-
2
Portrait of Tsarina Alexandra
200 návštev · 7,7%
-
3
The Salon Jury
200 návštev · 7,7%
-
4
A Meeting of the Judges of the Salon des Artistes
200 návštev · 7,7%
-
5
Fragment Of The Panorama Of 'the History Of The Century' -
200 návštev · 7,7%
-
6
Portrait De Madame G.
200 návštev · 7,7%
-
7
Le Modèle Masqué
200 návštev · 7,7%
-
8
Portrait De Jenny Sacerdote.
100 návštev · 3,8%
-
9
Café Scene in Paris
100 návštev · 3,8%
-
10
Femme Resuse À La Toilette
100 návštev · 3,8%
Aký záujem má každý mesiac o Henri Gervex?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 1 500 |
| Aug 2026 | 200 | 300 |
| Sep 2026 | 300 | 500 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Henri Gervex?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Henri Gervex?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 21,9% | 15,4% |
| Mäkký tieň | 29,3% | 23,1% |
| Mierny jas | 39,0% | 61,5% |
| Svetlá rovnováha | 7,3% | 0,0% |
| Luminózny | 2,4% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 58,5% | 61,5% |
| Subtelné tóny farieb | 24,4% | 23,1% |
| Vyvážene jemná | 12,2% | 15,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,9% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 80,0% | 100,0% |
| Neutrálne tóny | 14,3% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 5,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 61,0% | 57,7% |
| Vyvážené | 36,6% | 42,3% |
| Sýte | 2,4% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,4% | 0,0% |
| Jemný | 17,1% | 7,7% |
| Vyvážený | 9,8% | 11,5% |
| Výrazný | 14,6% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 56,1% | 80,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 7,3% | 7,7% |
| jemne prepojená paleta | 24,4% | 26,9% |
| Vyvážená harmónia | 17,1% | 11,5% |
| Silná farebná jednota | 36,6% | 34,6% |
| Jednotná paleta | 14,6% | 19,2% |
Aké obrazy od Henri Gervex sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Study for 'Autopsy at the H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Café Scene in Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rolla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 100 |
| Study For A Portrait Of Tsa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme Resuse À La Toilette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Salon Jury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| The Operation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The wedding of Mathurin Mor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birth, Town Hall Of The 19t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Tsarina Alexand… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Aké zariadenia používajú kupujúci na prehliadanie Henri Gervex?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 800 | 80,0% |
| telefóny | 600 | 17,1% |
| tablety | 100 | 2,9% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Henri Gervex?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| portugalsky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Henri Gervex a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 200 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Henri Gervex: časté otázky
Ktoré obrazy od Henri Gervex sú najpožadovanejšie?
- Rolla dominuje s 400 návštevami (15% z celkového počtu zobrazení umelca Henri Gervex). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o Henri Gervex?
- 3 500 návštev za dvanásť mesiacov: 1 200 na stránke umelca a 2 300 pri jednotlivých obrazoch.
Na akých zariadeniach si kupujúci prezerávajú diela Henri Gervex?
- Kupujúci si prechádzajú na pou počítače (80%), telefóny (17%) a tablety (3%); pou počítače predstavujú 80% návštev.
Ktorý typ obrazov od Henri Gervex majú kupujúci najradšej?
- Vyhlásenie (Kontrast): 81% návštev z 56% katalógu.