Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Henry Baines na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Henry Baines: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Henry Baines na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street: 1 200 návštev, čo predstavuje 60% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Inside the High Bridge, Purfleet, King's Lynn, Norfolk a Union Baptist Chapel, King's Lynn, Norfolk. Henry Baines celkom zaznamenal 2 300 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 1 800 na jednotlivých obrazoch. Poptávka klesla: počet návštev klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 2 100 návštevami. Kupujúci preferujú Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 70% návštev oproti 11% v umeleckom katalógu umelca.
9 najčastejšie otváraných obrazov od Henry Baines, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 9 obrazov od Henry Baines, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street, 1857
1 200 návštev · 60,0%
-
2
Inside the High Bridge, Purfleet, King's Lynn, Norfolk, 1855
100 návštev · 5,0%
-
3
Union Baptist Chapel, King's Lynn, Norfolk, 1859
100 návštev · 5,0%
-
4
Common Staithe Quay, King's Lynn, Norfolk
100 návštev · 5,0%
-
5
Clifton House Tower, Norfolk
100 návštev · 5,0%
-
6
Friar's Gate (Carmelite Arch)
100 návštev · 5,0%
-
7
Justice, Faith and Hope
100 návštev · 5,0%
-
8
Sunset, Low Tide in the Wash
100 návštev · 5,0%
-
9
King
100 návštev · 5,0%
Aký záujem má každý mesiac o Henry Baines?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Henry Baines?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Henry Baines?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,5% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 8,7% | 0,0% |
| Mierny jas | 50,0% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 32,6% | 75,0% |
| Luminózny | 2,2% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 21,7% | 65,0% |
| Subtelné tóny farieb | 17,4% | 5,0% |
| Vyvážene jemná | 41,3% | 25,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 19,6% | 5,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 41,5% | 88,9% |
| Zemité tóny | 34,2% | 5,6% |
| Tmavé tóny | 21,9% | 5,6% |
| Monochromatické | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 17,4% | 65,0% |
| Vyvážené | 60,9% | 25,0% |
| Sýte | 21,7% | 10,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,3% | 0,0% |
| Jemný | 15,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 13,0% | 0,0% |
| Výrazný | 28,3% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 39,1% | 75,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,9% | 70,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,5% | 5,0% |
| Vyvážená harmónia | 15,2% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 52,2% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 15,2% | 0,0% |
Aké obrazy od Henry Baines sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Bridge, Purfleet, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Henry Baines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Henry Baines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'The colours of old England… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Bridge, Purfleet, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Botolph's from the Witha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yarmouth North Beach, Norfo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Country Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Henry Baines?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Henry Baines a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Henry Baines: časté otázky
Ktoré obrazy od Henry Baines sú najpožadovanejšie?
- A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street dominuje s 1 200 návštevami (60% z celkového počtu zobrazení umelca Henry Baines). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 9.
Aký je záujem o Henry Baines?
- 2 300 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 1 800 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Henry Baines majú kupujúci najradšej?
- Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 70% návštev z 11% katalógu.