Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Herbert James Draper na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Herbert James Draper: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Ulysses and the Sirens častejšie než akýkoľvek iný obraz od Herbert James Draper: 2 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 22% z celkového počtu. Potom nasledujú Ulysses And The Sirens a The Lament For Icarus. Herbert James Draper mal(a) celkom 12 500 návštev: 3 700 na stránke umelca a 8 800 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 22% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 6 000 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (67%), telefóny (31%) a tablety (2%). Výber je jasný: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získava 77% návštev, ale predstavuje len 30% katalógu.
Herbert James Draper: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Herbert James Draper na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Ulysses and the Sirens
2 200 návštev · 22,4%
-
2
Ulysses And The Sirens
1 600 návštev · 16,3%
-
3
The Lament For Icarus
1 000 návštev · 10,2%
-
4
Ulysses And The Sirens -
800 návštev · 8,2%
-
5
Study Of Winifred Green
300 návštev · 3,1%
-
6
Portrait of John F Kennedy
200 návštev · 2,0%
-
7
The Pearls Of Aphrodite
200 návštev · 2,0%
-
8
Ariadne Deserted By Theseus
200 návštev · 2,0%
-
9
Lamia
200 návštev · 2,0%
-
10
A Water Baby
200 návštev · 2,0%
Ako sa mení počet návštev stránky Herbert James Draper podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 1 100 | 4 900 |
| Aug 2026 | 1 100 | 2 500 |
| Sep 2026 | 1 500 | 1 300 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Herbert James Draper podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Herbert James Draper sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,0% | 19,4% |
| Mäkký tieň | 26,0% | 14,3% |
| Mierny jas | 38,0% | 53,1% |
| Svetlá rovnováha | 22,0% | 8,2% |
| Luminózny | 4,0% | 5,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,0% | 17,3% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 76,5% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 6,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 51,2% | 77,8% |
| Neutrálne tóny | 34,9% | 16,7% |
| Tmavé tóny | 9,3% | 1,4% |
| Monochromatické | 4,7% | 4,2% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,0% | 17,3% |
| Vyvážené | 44,0% | 82,7% |
| Sýte | 14,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 16,0% | 6,1% |
| Jemný | 10,0% | 18,4% |
| Vyvážený | 12,0% | 4,1% |
| Výrazný | 14,0% | 6,1% |
| Vyhlásenie | 48,0% | 65,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,0% | 19,4% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 24,5% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 11,2% |
| Silná farebná jednota | 38,0% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 34,0% | 16,3% |
Aké obrazy Herbert James Draper si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lament For Icarus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 300 | 300 |
| Ulysses and the Sirens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 600 | 300 |
| The Lament For Icarus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of John F Kennedy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Ulysses And The Sirens - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 300 | 100 |
| Midsummer Eve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clyties Of The Mist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Pearls Of Aphrodite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Ulysses And The Sirens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 1 000 | 0 |
| Naiad's Pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Herbert James Draper?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 8 400 | 67,2% |
| telefóny | 3 900 | 31,2% |
| tablety | 200 | 1,6% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Herbert James Draper?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 33,3% |
| nemecky | 200 | 13,3% |
| taliansky | 200 | 13,3% |
| arabský | 100 | 6,7% |
| dánsky | 100 | 6,7% |
| španielsky | 100 | 6,7% |
| francúzsky | 100 | 6,7% |
| poľsky | 100 | 6,7% |
| ukrajinsky | 100 | 6,7% |
Koľko návštev za deň má Herbert James Draper a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 300 |
| po 28 Sep | 700 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 300 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 400 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
O Herbert James Draper na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Herbert James Draper má najviac návštev?
- Ulysses and the Sirens: 2 200 návštev, 22% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Herbert James Draper?
- 12 500 návštev za dvanásť mesiacov, 3 700 na stránke umelca a 8 800 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Herbert James Draper?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (67%), telefóny (31%) a tablety (2%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 67%.
Aký štýl maľby od Herbert James Draper priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 77% návštev, 30% katalógu.