Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Huang Chün-pi na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Huang Chün-pi: údaje, ktoré sú dôležité
BIRDS AND MAGNOLIA je najčastejšie otváranou maandou umelca Huang Chün-pi: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 30% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich LISTENING TO THE WATERFALL a HERMITAGE AMIDST THE CLOUDS. Spolu 1 800 návštev: 1 000 na stránke umelca a 800 u obrazov. Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 1 500 návštevami. Luminózny (Luminancia) je preferovaný štýl: 40% návštev, 13% katalógu.
Top 6 obrazov Huang Chün-pi podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Huang Chün-pi, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
BIRDS AND MAGNOLIA
300 návštev · 30,0%
-
2
LISTENING TO THE WATERFALL
200 návštev · 20,0%
-
3
HERMITAGE AMIDST THE CLOUDS
200 návštev · 20,0%
-
4
RECLUSE IN A FISHING VILLAGE
100 návštev · 10,0%
-
5
Landscapes after old masters, 1836
100 návštev · 10,0%
-
6
SCENERY ALONG THE SUHUA HIGHWAY
100 návštev · 10,0%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Huang Chün-pi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 800 |
| Aug 2026 | 300 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Huang Chün-pi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Huang Chün-pi?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 8,7% | 10,0% |
| Svetlá rovnováha | 78,3% | 50,0% |
| Luminózny | 13,0% | 40,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 52,2% | 30,0% |
| Subtelné tóny farieb | 43,5% | 40,0% |
| Vyvážene jemná | 4,3% | 30,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 91,3% | 90,0% |
| Monochromatické | 4,3% | 10,0% |
| Zemité tóny | 4,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 4,3% | 0,0% |
| Vyvážené | 91,3% | 70,0% |
| Sýte | 4,3% | 30,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 13,0% | 40,0% |
| Jemný | 13,0% | 30,0% |
| Vyvážený | 17,4% | 0,0% |
| Výrazný | 43,5% | 30,0% |
| Vyhlásenie | 13,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 8,7% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 91,3% | 80,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Huang Chün-pi v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STREAMS AND MOUNTAINS AFTER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| WATERFALL ON AUTUMN RIVER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MOUNTAIN RETREATS IN SOLITU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pines on the Misty Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| AUTUMN MOUNTAIN LANDSCAPE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HERMITAGE AMIDST THE CLOUDS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| AUTUMN LANDSCAPE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SUMMITS ABOVE DRIFTING CLOU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HABITAT BY THE WATERFALL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| CLOUDY MOUNTAIN AND WATERFA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Huang Chün-pi?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Huang Chün-pi a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 200 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 300 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 300 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Huang Chün-pi
Ktorý obraz od Huang Chün-pi má najviac zobrazení?
- BIRDS AND MAGNOLIA, s 300 návštevami alebo 30% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 6. mieste.
Koľko návštev má Huang Chün-pi na AllPaintingsStore.com?
- 1 800 za posledných dvanástich mesiacov (1 000 na stránke umelca, 800 na obrazoch).
Existuje štýl Huang Chün-pi, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Luminózny (Luminancia): 40% návštev oproti 13% v katalógu.