Záruka vrátenia peňazí · 100 dní Bezplatné celosvetové doručenie
612 262artworks 52 888umelci 5 406múzeá 32jazyky

Ian Fleming Populárne obrazy a údaje o návštevnostiach

1906 – 1994

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ian Fleming na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Ian Fleming: údaje, ktoré sú dôležité

Art Students Preparing a Still Life je najčastejšie otváranou maandou umelca Ian Fleming: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 22% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich A Common Aim a Rescue Party, Kilmun Street (Maryhill, Glasgow). Spolu 1 100 návštev: 600 na stránke umelca a 500 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 800 návštevami. Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) je preferovaný štýl: 89% návštev, 50% katalógu.

Top 7 obrazov Ian Fleming podľa počtu návštev

Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Ian Fleming, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.

  1. Art Students Preparing a Still Life 1 Art Students Preparing a Still Life, 1940 200 návštev · 22,2%
  2. A Common Aim 2 A Common Aim, 1942 200 návštev · 22,2%
  3. Rescue Party, Kilmun Street (Maryhill, Glasgow) 3 Rescue Party, Kilmun Street (Maryhill, Glasgow), 1941 100 návštev · 11,1%
  4. The Two Roberts Colquhoun and McBryde 4 The Two Roberts Colquhoun and McBryde, 1938 100 návštev · 11,1%
  5. Harbour 5 Harbour 100 návštev · 11,1%
  6. Mr Fred Bennett, Pharmacist 6 Mr Fred Bennett, Pharmacist 100 návštev · 11,1%
  7. Marion McLean 7 Marion McLean 100 návštev · 11,1%

Aká je mesačná návštevnosť stránky Ian Fleming?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť tabuľku
MesiacStránka umelcaStránky diel
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 20260100
Júl 2026600200
Aug 20260100
Sep 202600
Okt 20260100

Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Ian Fleming?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Ian Fleming v jednotlivých mesiacoch?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť tabuľku
DieloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Rescue Party, Kilmun Street…00000000010000
The Two Roberts Colquhoun a…00000000100000
A Common Aim00000000100000
Art Students Preparing a St…00000000000100
James Duncan of Jordanstone…000000000000
Danger Point, Arbroath000000000000
Fisher Houses, Arbroath000000000000
Harvest Moon000000000000
The Wallace Tower, Aberdeen000000000000
St Monance000000000000

Aký je jazykový rozpis publika umelca Ian Fleming?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Koľko je denných návštev u Ian Fleming a aký je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť tabuľku
DeňNávštevy
so 17 Okt0
ne 18 Okt0
po 19 Okt0
ut 20 Okt0
st 21 Okt0
št 22 Okt0
pi 23 Okt0
so 24 Okt0
ne 25 Okt200
po 26 Okt0
ut 27 Okt100
st 28 Okt0
št 29 Okt0
pi 30 Okt0
so 31 Okt0
ne 1 Nov0
po 2 Nov500
ut 3 Nov0
st 4 Nov0
št 5 Nov0
pi 6 Nov0
so 7 Nov (predpoveď)0
ne 8 Nov (predpoveď)200
po 9 Nov (predpoveď)400
ut 10 Nov (predpoveď)100
st 11 Nov (predpoveď)0
št 12 Nov (predpoveď)0
pi 13 Nov (predpoveď)0
so 14 Nov (predpoveď)0
ne 15 Nov (predpoveď)200
po 16 Nov (predpoveď)600
ut 17 Nov (predpoveď)100
st 18 Nov (predpoveď)0
št 19 Nov (predpoveď)0
pi 20 Nov (predpoveď)0
so 21 Nov (predpoveď)0
ne 22 Nov (predpoveď)300
po 23 Nov (predpoveď)700
ut 24 Nov (predpoveď)100
st 25 Nov (predpoveď)0
št 26 Nov (predpoveď)0
pi 27 Nov (predpoveď)0

Požiadavky na otázky týkajúce sa Ian Fleming

Ktorý obraz od Ian Fleming má najviac zobrazení?

Art Students Preparing a Still Life, s 200 návštevami alebo 22% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 7. mieste.

Koľko návštev má Ian Fleming na AllPaintingsStore.com?

1 100 za posledných dvanástich mesiacov (600 na stránke umelca, 500 na obrazoch).

Existuje štýl Ian Fleming, ktorý návštevníci preferujú?

Áno, Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 89% návštev oproti 50% v katalógu.