Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ignacio Díaz Olano na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ignacio Díaz Olano: údaje, ktoré sú dôležité
Landscape with farmhouse je najčastejšie otváranou maandou umelca Ignacio Díaz Olano: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 5% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Envy. Reading in the Park a Still life of woodcocks. Spolu 9 000 návštev: 2 000 na stránke umelca a 7 000 u obrazov. Pokles o 54% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 6 700 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (82%) a telefóny (18%). Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) je preferovaný štýl: 28% návštev, 18% katalógu.
Top 10 obrazov Ignacio Díaz Olano podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Ignacio Díaz Olano, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Landscape with farmhouse
400 návštev · 5,1%
-
2
Envy. Reading in the Park
300 návštev · 3,8%
-
3
Still life of woodcocks
300 návštev · 3,8%
-
4
Sketch for Ceiling Decoration
300 návštev · 3,8%
-
5
María Sáenz de Záitegui
200 návštev · 2,5%
-
6
Pueblo
200 návštev · 2,5%
-
7
Vase with flowers and porcelain figure
200 návštev · 2,5%
-
8
Portrait of Niceto Alcalá Zamora
200 návštev · 2,5%
-
9
Corn
200 návštev · 2,5%
-
10
August
200 návštev · 2,5%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Ignacio Díaz Olano?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 400 |
| Júl 2026 | 1 100 | 5 600 |
| Aug 2026 | 300 | 1 000 |
| Sep 2026 | 600 | 0 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Ignacio Díaz Olano?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Ignacio Díaz Olano?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 40,0% | 48,1% |
| Mäkký tieň | 36,0% | 29,1% |
| Mierny jas | 18,0% | 16,5% |
| Svetlá rovnováha | 6,0% | 5,1% |
| Luminózny | 0,0% | 1,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 16,0% | 16,5% |
| Subtelné tóny farieb | 40,0% | 46,8% |
| Vyvážene jemná | 36,0% | 29,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 7,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 67,7% | 74,6% |
| Tmavé tóny | 20,6% | 11,9% |
| Neutrálne tóny | 8,8% | 10,2% |
| Pastelové tóny | 2,9% | 3,4% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 38,0% | 44,3% |
| Vyvážené | 54,0% | 48,1% |
| Sýte | 8,0% | 7,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 16,0% | 7,6% |
| Jemný | 20,0% | 20,2% |
| Vyvážený | 14,0% | 7,6% |
| Výrazný | 28,0% | 35,4% |
| Vyhlásenie | 22,0% | 29,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 26,0% | 13,9% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 8,9% |
| Vyvážená harmónia | 18,0% | 27,9% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 36,7% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 12,7% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Ignacio Díaz Olano v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gallant scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life of fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The fisherman's daughter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| los Padres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Envy. Reading in the Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Woman near garden wall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abendano River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mujer Cantando | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| untitled (3981) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Ignacio Díaz Olano pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 7 400 | 82,2% |
| telefóny | 1 600 | 17,8% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Ignacio Díaz Olano?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 57,1% |
| portugalsky | 200 | 28,6% |
| španielsky | 100 | 14,3% |
Koľko je denných návštev u Ignacio Díaz Olano a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 200 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 300 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 300 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 300 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 400 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 400 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Ignacio Díaz Olano
Ktorý obraz od Ignacio Díaz Olano má najviac zobrazení?
- Landscape with farmhouse, s 400 návštevami alebo 5% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Ignacio Díaz Olano na AllPaintingsStore.com?
- 9 000 za posledných dvanástich mesiacov (2 000 na stránke umelca, 7 000 na obrazoch).
Prezerá si Ignacio Díaz Olano viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (82%) a telefóny (18%); najviac je to z pou počítače so podielom 82%.
Existuje štýl Ignacio Díaz Olano, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 28% návštev oproti 18% v katalógu.