Záruka vrátenia peňazí · 100 dní Bezplatné celosvetové doručenie
449 514artworks 30 612umelci 4 658múzeá 32jazyky

Inti Castro Čo si kupujúci prezerávajú

1983

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Inti Castro na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Inti Castro: pohľad kupujúcich

Kupujúci otvárajú POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural častejšie než akýkoľvek iný obraz od Inti Castro: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% z celkového počtu. Potom nasledujú Resistancia a San Dunguero. Inti Castro mal(a) celkom 4 700 návštev: 3 700 na stránke umelca a 1 000 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 467% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 2 400 návštev. Prehliadajú v španielsky (77%), anglicky (8%) a francúzsky (8%). Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (62%), telefóny (36%) a tablety (2%). Výber je jasný: Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získava 52% návštev, ale predstavuje len 30% katalógu.

Inti Castro: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých

10 najnavštevovanejších obrazov Inti Castro na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.

  1. POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 1 POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 400 návštev · 17,4%
  2. Resistancia 2 Resistancia 300 návštev · 13,0%
  3. San Dunguero 3 San Dunguero 300 návštev · 13,0%
  4. Resignación 4 Resignación 300 návštev · 13,0%
  5. El arriero 5 El arriero 200 návštev · 8,7%
  6. Resistancia 6 Resistancia 100 návštev · 4,3%
  7. San Dunguero 7 San Dunguero 100 návštev · 4,3%
  8. Resistancia 8 Resistancia 100 návštev · 4,3%
  9. Pecador 9 Pecador 100 návštev · 4,3%
  10. El arriero 10 El arriero 100 návštev · 4,3%

Ako sa mení počet návštev stránky Inti Castro podľa mesiacov?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje
MesiacStránka umelcaStránky diel
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 2026100200
Júl 20261 700700
Aug 20263000
Sep 20261 600100

Ako sa mení počet prehliadok obrazov Inti Castro podľa mesiacov?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Aké obrazy Inti Castro si udržiavajú záujem, môc po móci?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje
DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
Resistancia0000000010010000
San Dunguero00000000010000
Pecador00000000100000
untitled00000000000100
San Dunguero000000000000
Resignación00000000010000
untitled000000000000
untitled000000000000
untitled000000000000
untitled000000000000

Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Inti Castro?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Zobraziť údaje
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače2 90061,7%
telefóny1 70036,2%
tablety1002,1%

V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Inti Castro?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Zobraziť údaje
JazykNávštevyZdieľať
španielsky4 00076,9%
anglicky4007,7%
francúzsky4007,7%
rusky3005,8%
ukrajinsky1001,9%

Koľko návštev za deň má Inti Castro a čo nasleduje ďalej?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje
DeňNávštevy
pi 25 Sep100
so 26 Sep0
ne 27 Sep0
po 28 Sep600
ut 29 Sep0
st 30 Sep200
št 1 Okt200
pi 2 Okt300
so 3 Okt100
ne 4 Okt1 100
po 5 Okt100
ut 6 Okt500
st 7 Okt800
št 8 Okt300
pi 9 Okt300
so 10 Okt300
ne 11 Okt0
po 12 Okt200
ut 13 Okt600
st 14 Okt100
št 15 Okt500
pi 16 Okt (predpoveď)300
so 17 Okt (predpoveď)200
ne 18 Okt (predpoveď)400
po 19 Okt (predpoveď)300
ut 20 Okt (predpoveď)400
st 21 Okt (predpoveď)400
št 22 Okt (predpoveď)400
pi 23 Okt (predpoveď)300
so 24 Okt (predpoveď)200
ne 25 Okt (predpoveď)500
po 26 Okt (predpoveď)400
ut 27 Okt (predpoveď)500
st 28 Okt (predpoveď)500
št 29 Okt (predpoveď)400
pi 30 Okt (predpoveď)300
so 31 Okt (predpoveď)200
ne 1 Nov (predpoveď)500
po 2 Nov (predpoveď)400
ut 3 Nov (predpoveď)500
st 4 Nov (predpoveď)500
št 5 Nov (predpoveď)500

O Inti Castro na AllPaintingsStore.com

Ktorý obraz od Inti Castro má najviac návštev?

POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural: 400 návštev, 17% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.

Aká je veľkosť publika umelca Inti Castro?

4 700 návštev za dvanásť mesiacov, 3 700 na stránke umelca a 1 000 na obrazoch.

Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Inti Castro?

Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (62%), telefóny (36%) a tablety (2%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 62%.

V akých jazykoch si kupujúci čítajú o Inti Castro?

V španielsky (77%), anglicky (8%) a francúzsky (8%). španielsky: 77%.

Aký štýl maľby od Inti Castro priťahuje kupujúcich?

Obrazy typu Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 52% návštev, 30% katalógu.