Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Isaac Robert Cruikshank na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Isaac Robert Cruikshank: údaje, ktoré sú dôležité
The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After je najčastejšie otváranou maandou umelca Isaac Robert Cruikshank: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich A sailor with a bandaged eye consulting a quack doctor. a Two doctors quarreling whilst their patient deteriorates. Spolu 1 000 návštev: 200 na stránke umelca a 800 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 900 návštevami. Mäkký tieň (Luminancia) je preferovaný štýl: 38% návštev, 9% katalógu.
Top 7 obrazov Isaac Robert Cruikshank podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Isaac Robert Cruikshank, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After
200 návštev · 25,0%
-
2
A sailor with a bandaged eye consulting a quack doctor.
100 návštev · 12,5%
-
3
Two doctors quarreling whilst their patient deteriorates
100 návštev · 12,5%
-
4
A Man-Mid-Wife, or a newly discovered animal not Known in Buffon's time
100 návštev · 12,5%
-
5
A group of physicians wrongly diagnosing the case of a pregn
100 návštev · 12,5%
-
6
The Portsmouth Royal Mail Near Fareham, Hampshire
100 návštev · 12,5%
-
7
Sketch
100 návštev · 12,5%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Isaac Robert Cruikshank?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Isaac Robert Cruikshank?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Isaac Robert Cruikshank?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,2% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 9,4% | 37,5% |
| Mierny jas | 18,8% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 46,9% | 50,0% |
| Luminózny | 18,8% | 12,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 46,9% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 25,0% | 12,5% |
| Vyvážene jemná | 28,1% | 37,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 75,9% | 57,1% |
| Zemité tóny | 17,2% | 28,6% |
| Pastelové tóny | 6,9% | 14,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 37,5% | 50,0% |
| Vyvážené | 59,4% | 50,0% |
| Sýte | 3,1% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,2% | 0,0% |
| Jemný | 15,6% | 37,5% |
| Vyvážený | 6,2% | 12,5% |
| Výrazný | 28,1% | 12,5% |
| Vyhlásenie | 43,8% | 37,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,8% | 37,5% |
| jemne prepojená paleta | 12,5% | 25,0% |
| Vyvážená harmónia | 3,1% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 28,1% | 12,5% |
| Jednotná paleta | 37,5% | 25,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Isaac Robert Cruikshank v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Two doctors quarreling whil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| William Patrick Of Roughwood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Portsmouth Royal Mail N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tom ^ Jerry visiting the St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A sailor with a bandaged ey… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Robert Price kneeling on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping In Sacks, Drawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A foolish man kissing a rib… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Orders of St. Pet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A doctor reprimanding an ob… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Isaac Robert Cruikshank?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Isaac Robert Cruikshank a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 300 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 400 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Isaac Robert Cruikshank
Ktorý obraz od Isaac Robert Cruikshank má najviac zobrazení?
- The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After, s 200 návštevami alebo 25% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 7. mieste.
Koľko návštev má Isaac Robert Cruikshank na AllPaintingsStore.com?
- 1 000 za posledných dvanástich mesiacov (200 na stránke umelca, 800 na obrazoch).
Existuje štýl Isaac Robert Cruikshank, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 38% návštev oproti 9% v katalógu.