Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jacob Kainen na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jacob Kainen: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Woman with Dark Hair častejšie než akýkoľvek iný obraz od Jacob Kainen: 1 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% z celkového počtu. Potom nasledujú Color Guard a (Russian Suite) Pushkin. Jacob Kainen mal(a) celkom 5 300 návštev: 700 na stránke umelca a 4 600 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 4 800 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (79%), telefóny (19%) a tablety (2%). Výber je jasný: Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) získava 27% návštev, ale predstavuje len 8% katalógu.
Jacob Kainen: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Jacob Kainen na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Woman with Dark Hair, 1959
1 200 návštev · 25,0%
-
2
Color Guard, 1973
300 návštev · 6,2%
-
3
(Russian Suite) Pushkin, 1973
300 návštev · 6,2%
-
4
Midnight, 1965
200 návštev · 4,2%
-
5
Forest Bird, 1950
200 návštev · 4,2%
-
6
Back, 1966
200 návštev · 4,2%
-
7
Cosmo Queen, 1972
200 návštev · 4,2%
-
8
Cafeteria, 1936
100 návštev · 2,1%
-
9
Luminary, 1976
100 návštev · 2,1%
-
10
Pastorale, 1935
100 návštev · 2,1%
Ako sa mení počet návštev stránky Jacob Kainen podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 4 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Jacob Kainen podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Jacob Kainen sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 4,0% | 8,3% |
| Mierny jas | 30,0% | 47,9% |
| Svetlá rovnováha | 46,0% | 25,0% |
| Luminózny | 20,0% | 18,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 44,0% | 41,7% |
| Subtelné tóny farieb | 26,0% | 16,7% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 37,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 4,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 73,3% | 73,5% |
| Zemité tóny | 13,3% | 17,6% |
| Tmavé tóny | 2,2% | 8,8% |
| Pastelové tóny | 8,9% | 0,0% |
| Monochromatické | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 34,0% | 33,3% |
| Vyvážené | 46,0% | 52,1% |
| Sýte | 20,0% | 14,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 18,0% | 6,2% |
| Jemný | 12,0% | 8,3% |
| Vyvážený | 0,0% | 4,2% |
| Výrazný | 10,0% | 6,2% |
| Vyhlásenie | 60,0% | 75,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 26,0% | 27,1% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 27,1% |
| Silná farebná jednota | 40,0% | 39,6% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 6,2% |
Aké obrazy Jacob Kainen si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Enforcer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Rose Cocoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Midnight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Flightmaster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy Telephoning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| M Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Men Crawling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fixation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pastorale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Jacob Kainen?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 200 | 79,2% |
| telefóny | 1 000 | 18,9% |
| tablety | 100 | 1,9% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Jacob Kainen?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Jacob Kainen a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
O Jacob Kainen na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Jacob Kainen má najviac návštev?
- Woman with Dark Hair: 1 200 návštev, 25% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Jacob Kainen?
- 5 300 návštev za dvanásť mesiacov, 700 na stránke umelca a 4 600 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Jacob Kainen?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (79%), telefóny (19%) a tablety (2%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 79%.
Aký štýl maľby od Jacob Kainen priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 27% návštev, 8% katalógu.