Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James Dickson Innes na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
James Dickson Innes: údaje, ktoré sú dôležité
A rocky cove je najčastejšie otváranou maandou umelca James Dickson Innes: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Collioure a Vernet. Spolu 2 800 návštev: 1 000 na stránke umelca a 1 800 u obrazov. Nárast o 100% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 2 100 návštevami. Mäkký tieň (Luminancia) je preferovaný štýl: 62% návštev, 32% katalógu.
Top 10 obrazov James Dickson Innes podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom James Dickson Innes, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
A rocky cove
300 návštev · 14,3%
-
2
Collioure
200 návštev · 9,5%
-
3
Vernet
200 návštev · 9,5%
-
4
The Corner Of A Room
200 návštev · 9,5%
-
5
Evening, Sun Setting Behind Arenig Fach
100 návštev · 4,8%
-
6
The Ring
100 návštev · 4,8%
-
7
Coastal landscape
100 návštev · 4,8%
-
8
The Little Mother
100 návštev · 4,8%
-
9
Bala Lake
100 návštev · 4,8%
-
10
Mountain with small meandering stream
100 návštev · 4,8%
Aká je mesačná návštevnosť stránky James Dickson Innes?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 800 | 1 300 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 300 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od James Dickson Innes?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov James Dickson Innes?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,0% | 14,3% |
| Mäkký tieň | 32,0% | 61,9% |
| Mierny jas | 42,0% | 14,3% |
| Svetlá rovnováha | 12,0% | 9,5% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 18,0% | 14,3% |
| Subtelné tóny farieb | 56,0% | 57,1% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 19,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 9,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 42,3% | 70,0% |
| Neutrálne tóny | 53,8% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 3,9% | 10,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 24,0% | 28,6% |
| Vyvážené | 72,0% | 61,9% |
| Sýte | 4,0% | 9,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 4,8% |
| Jemný | 30,0% | 28,6% |
| Vyvážený | 12,0% | 9,5% |
| Výrazný | 20,0% | 33,3% |
| Vyhlásenie | 34,0% | 23,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 50,0% | 47,6% |
| jemne prepojená paleta | 22,0% | 28,6% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 4,8% |
| Silná farebná jednota | 12,0% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 4,8% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca James Dickson Innes v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Sun Setting Behind… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Performance Seen From A B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Llanelli From The F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mediterranean Coast Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arenig Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The fair at perpignan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The heavy cloud, arenig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coastal landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca James Dickson Innes?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u James Dickson Innes a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa James Dickson Innes
Ktorý obraz od James Dickson Innes má najviac zobrazení?
- A rocky cove, s 300 návštevami alebo 14% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má James Dickson Innes na AllPaintingsStore.com?
- 2 800 za posledných dvanástich mesiacov (1 000 na stránke umelca, 1 800 na obrazoch).
Existuje štýl James Dickson Innes, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 62% návštev oproti 32% v katalógu.