Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James Durden na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
James Durden: pohľad návštevníkov
Zákazníci otvárajú Summer in Cumberland častejšie než akýkoľvek iný obraz od James Durden: 2 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 87% z celkového počtu. Potom nasledujú Betty and Chow a The German Submarine Attack – Coke Ovens on Fire at Harrington. James Durden mal(a) celkom 3 800 návštev: 1 900 na stránke umelca a 1 900 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 650% viac návštev v období Okt 2026 oproti obdobiu Sep 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 800 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: telefóny (53%), pou počítače (39%) a tablety (8%). Výber je jasný: Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získava 87% návštev, ale predstavuje len 12% katalógu.
James Durden: 4 obrazov, ktoré návštevníci najskôr uvidia
4 najnavštevovanejších obrazov James Durden na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
Ako sa mení počet návštev stránky James Durden podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 1 000 | 500 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov James Durden podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od James Durden sa zhodujú s tým, čo si vyberajú návštevníci?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 25,0% | 3,3% |
| Mäkký tieň | 25,0% | 3,3% |
| Mierny jas | 25,0% | 86,7% |
| Svetlá rovnováha | 25,0% | 6,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 75,0% | 6,7% |
| Subtelné tóny farieb | 12,5% | 6,7% |
| Vyvážene jemná | 12,5% | 86,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 62,5% | 6,7% |
| Vyvážené | 37,5% | 93,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 50,0% | 13,3% |
| Vyvážený | 25,0% | 0,0% |
| Výrazný | 25,0% | 86,7% |
| Vyhlásenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,5% | 3,3% |
| jemne prepojená paleta | 25,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,5% | 6,7% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 90,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Aké obrazy James Durden si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Summer in Cumberland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 200 | 0 | 500 |
| The German Submarine Attack… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fantasy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| June Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Betty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mixed Bunch, Flowers in Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Betty and Chow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Country Auction | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika James Durden?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| telefóny | 2 000 | 52,6% |
| pou počítače | 1 500 | 39,5% |
| tablety | 300 | 7,9% |
V akých jazykoch sa pohybujú návštevníci James Durden?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 80,0% |
| nemecky | 100 | 20,0% |
Koľko návštev za deň má James Durden a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 100 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 700 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 200 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 100 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 300 |
| st 4 Nov | 200 |
| št 5 Nov | 100 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 300 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 200 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 200 |
O James Durden na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od James Durden má najviac návštev?
- Summer in Cumberland: 2 600 návštev, 87% všetkých zobrazení. Nad ním je 4 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca James Durden?
- 3 800 návštev za dvanásť mesiacov, 1 900 na stránke umelca a 1 900 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca James Durden?
- Rozdelenie návštev tvorí telefóny (53%), pou počítače (39%) a tablety (8%); na prvom mieste je telefóny so zastupiteľným podielom 53%.
Aký štýl maľby od James Durden priťahuje návštevníkov?
- Obrazy typu Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 87% návštev, 12% katalógu.