Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James Giles na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
James Giles: údaje, ktoré sú dôležité
Stags on the Highlands je najčastejšie otváranou maandou umelca James Giles: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 15% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Fyvie Castle, Aberdeenshire a Gray Campbell. Spolu 3 600 návštev: 1 700 na stránke umelca a 1 900 u obrazov. Pokles o 25% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 2 900 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (86%), telefóny (11%) a tablety (3%). Zemité tóny (Paleta farieb) je preferovaný štýl: 88% návštev, 69% katalógu.
Top 10 obrazov James Giles podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom James Giles, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Stags on the Highlands
300 návštev · 15,0%
-
2
Fyvie Castle, Aberdeenshire, 1828
200 návštev · 10,0%
-
3
Gray Campbell, 1836
200 návštev · 10,0%
-
4
Sir Walter Scott with a Dog, 1854
100 návštev · 5,0%
-
5
Self Portrait in a Maroon Coat and Crimson Beret, 1846
100 návštev · 5,0%
-
6
Waterfall, 1851
100 návštev · 5,0%
-
7
Deer Drinking at a Forest Stream, 1851
100 návštev · 5,0%
-
8
Castle Fraser, 1858
100 návštev · 5,0%
-
9
Tolquhon Castle
100 návštev · 5,0%
-
10
Marischal College Quadrangle, Aberdeen, 1861
100 návštev · 5,0%
Aká je mesačná návštevnosť stránky James Giles?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 500 | 1 400 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od James Giles?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov James Giles?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 24,0% | 35,0% |
| Mäkký tieň | 42,0% | 35,0% |
| Mierny jas | 22,0% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 12,0% | 5,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,0% | 10,0% |
| Subtelné tóny farieb | 36,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 40,0% | 40,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 68,8% | 88,2% |
| Neutrálne tóny | 14,6% | 11,8% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 24,0% | 30,0% |
| Vyvážené | 68,0% | 70,0% |
| Sýte | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 10,0% |
| Jemný | 18,0% | 15,0% |
| Vyvážený | 4,0% | 0,0% |
| Výrazný | 22,0% | 10,0% |
| Vyhlásenie | 48,0% | 65,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 15,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 5,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 40,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 40,0% | 30,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca James Giles v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lochside Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Falconier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait in a Maroon C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marriage Portrait of Lieute… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Elphinstone (1431–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Weird Wife o' Lang Stan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer Drinking at a Forest S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baillie George Hendry of Ab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Interior of the Drawing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa James Giles pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 100 | 86,1% |
| telefóny | 400 | 11,1% |
| tablety | 100 | 2,8% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca James Giles?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 60,0% |
| kórejsky | 100 | 20,0% |
| srbsky | 100 | 20,0% |
Koľko je denných návštev u James Giles a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 200 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 300 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 300 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 400 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa James Giles
Ktorý obraz od James Giles má najviac zobrazení?
- Stags on the Highlands, s 300 návštevami alebo 15% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má James Giles na AllPaintingsStore.com?
- 3 600 za posledných dvanástich mesiacov (1 700 na stránke umelca, 1 900 na obrazoch).
Prezerá si James Giles viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (86%), telefóny (11%) a tablety (3%); najviac je to z pou počítače so podielom 86%.
Existuje štýl James Giles, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 88% návštev oproti 69% v katalógu.