Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca James Guthrie na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
James Guthrie: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú To Pastures New častejšie než akýkoľvek iný obraz od James Guthrie: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 16% z celkového počtu. Potom nasledujú Field Work in the Lothians a Firelight Reflections. James Guthrie mal(a) celkom 2 700 návštev: 1 000 na stránke umelca a 1 700 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 2 300 návštev. Výber je jasný: Pokojný (Emocionálny tón) získava 80% návštev, ale predstavuje len 33% katalógu.
James Guthrie: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov James Guthrie na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
Ako sa mení počet návštev stránky James Guthrie podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
900
1 400
Aug 2026
0
300
Sep 2026
0
0
Ako sa mení počet prehliadok obrazov James Guthrie podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od James Guthrie sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
50,0%
40,0%
Pokojná atmosféra
16,7%
40,0%
Nostalgický
33,3%
20,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
33,3%
80,0%
Pokojná
33,3%
0,0%
Nostalgický
16,7%
20,0%
Radostný
16,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
28,6%
15,8%
Mäkký tieň
17,9%
10,5%
Mierny jas
39,3%
36,8%
Svetlá rovnováha
14,3%
36,8%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
7,1%
5,3%
Subtelné tóny farieb
39,3%
42,1%
Vyvážene jemná
35,7%
31,6%
Výrazná prítomnosť farieb
17,9%
21,1%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
59,1%
56,2%
Neutrálne tóny
27,3%
37,5%
Tmavé tóny
13,6%
6,2%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
17,9%
5,3%
Vyvážené
64,3%
79,0%
Sýte
17,9%
15,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
3,6%
5,3%
Jemný
14,3%
5,3%
Vyvážený
14,3%
5,3%
Výrazný
17,9%
31,6%
Vyhlásenie
50,0%
52,6%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
7,1%
0,0%
jemne prepojená paleta
17,9%
31,6%
Vyvážená harmónia
10,7%
5,3%
Silná farebná jednota
46,4%
42,1%
Jednotná paleta
17,9%
21,1%
Aké obrazy James Guthrie si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
A Hind's Daughter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Old Willie, A Village Worthy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Pastureland
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
In the Orchard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Schoolmates
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pastoral
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
A Funeral Service in the Hi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Maggie Hamilton
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Midsummer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Firelight Reflections
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci James Guthrie?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má James Guthrie a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
po 21 Sep
0
ut 22 Sep
0
st 23 Sep
0
št 24 Sep
300
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
100
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
100
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
200
po 12 Okt (predpoveď)
0
ut 13 Okt (predpoveď)
0
st 14 Okt (predpoveď)
0
št 15 Okt (predpoveď)
100
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
100
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
100
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
100
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
100
O James Guthrie na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od James Guthrie má najviac návštev?
To Pastures New: 300 návštev, 16% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca James Guthrie?
2 700 návštev za dvanásť mesiacov, 1 000 na stránke umelca a 1 700 na obrazoch.
Aký štýl maľby od James Guthrie priťahuje kupujúcich?
Obrazy typu Pokojný (Emocionálny tón): 80% návštev, 33% katalógu.