Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jan Griffier I na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jan Griffier I: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Jan Griffier I na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Classical Ruins with Diana and Nymphs Bathing: 200 návštev, čo predstavuje 11% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Covent Garden, London a The Great Fire of London, (1666). Jan Griffier I celkom zaznamenal 1 700 návštev, z toho 100 na stránke umelca a 1 600 na jednotlivých obrazoch. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 400 návštevami. Kupujúci preferujú Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 56% návštev oproti 30% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov od Jan Griffier I, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od Jan Griffier I, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Classical Ruins with Diana and Nymphs Bathing
200 návštev · 11,1%
-
2
Covent Garden, London
200 návštev · 11,1%
-
3
The Great Fire of London, (1666)
200 návštev · 11,1%
-
4
The Thames at Horseferry, with Lambeth Palace and a Distant View of the City, London
200 návštev · 11,1%
-
5
The 'Peregrine' and Other Royal Yachts off Greenwich, c.1710, 1715
100 návštev · 5,6%
-
6
Dutch Snow Scene with Skaters, 1695
100 návštev · 5,6%
-
7
View from One Tree Hill The Queen's House and the Royal Observatory, Greenwich, 1705
100 návštev · 5,6%
-
8
A Turkey and other Fowl in a Park, 1710
100 návštev · 5,6%
-
9
Landscape with Ruined Buildings and Figures
100 návštev · 5,6%
-
10
View of Hampton Court Palace, 1710
100 návštev · 5,6%
Aký záujem má každý mesiac o Jan Griffier I?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 100 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Jan Griffier I?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Jan Griffier I?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 24,0% | 38,9% |
| Mäkký tieň | 28,0% | 27,8% |
| Mierny jas | 30,0% | 16,7% |
| Svetlá rovnováha | 18,0% | 16,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,0% | 16,7% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 55,6% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 16,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,9% | 66,7% |
| Neutrálne tóny | 35,3% | 16,7% |
| Tmavé tóny | 8,8% | 16,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,0% | 22,2% |
| Vyvážené | 48,0% | 72,2% |
| Sýte | 10,0% | 5,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 11,1% |
| Jemný | 18,0% | 33,3% |
| Vyvážený | 16,0% | 16,7% |
| Výrazný | 24,0% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 34,0% | 22,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,0% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 22,2% |
| Jednotná paleta | 46,0% | 38,9% |
Aké obrazy od Jan Griffier I sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noah's Ark | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River view | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape with Rhine… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italianate Landscape with B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Rheinish Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with river | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Classical Ruins with Diana… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Jan Griffier I?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Jan Griffier I a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Jan Griffier I: časté otázky
Ktoré obrazy od Jan Griffier I sú najpožadovanejšie?
- Classical Ruins with Diana and Nymphs Bathing dominuje s 200 návštevami (11% z celkového počtu zobrazení umelca Jan Griffier I). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o Jan Griffier I?
- 1 700 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na stránke umelca a 1 600 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Jan Griffier I majú kupujúci najradšej?
- Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 56% návštev z 30% katalógu.