Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jean-Jacques Henner na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jean-Jacques Henner: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Jean-Jacques Henner na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je The Reading: 800 návštev, čo predstavuje 27% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Melancholy a La fontaine. Jean-Jacques Henner celkom zaznamenal 3 400 návštev, z toho 1 000 na stránke umelca a 2 400 na jednotlivých obrazoch. Poptávka rastie: počet návštev vzrástol o 200% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 2 100 návštevami. Kupujúci si prezerajú na pou počítače (68%), telefóny (21%) a tablety (12%). Kupujúci preferujú Monochromatický (Intenzita farieb): 93% návštev oproti 74% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov od Jean-Jacques Henner, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od Jean-Jacques Henner, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
The Reading
800 návštev · 26,7%
-
2
Melancholy
700 návštev · 23,3%
-
3
La fontaine
300 návštev · 10,0%
-
4
Study of a woman in red
200 návštev · 6,7%
-
5
Nude lying down
200 návštev · 6,7%
-
6
Portrait of a Lady
100 návštev · 3,3%
-
7
Portrait of a Woman
100 návštev · 3,3%
-
8
Reclining Nude
100 návštev · 3,3%
-
9
Donna sul divano nero
100 návštev · 3,3%
-
10
Chaste susanna
100 návštev · 3,3%
Aký záujem má každý mesiac o Jean-Jacques Henner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 1 500 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 300 | 600 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Jean-Jacques Henner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Jean-Jacques Henner?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 82,9% | 96,7% |
| Mäkký tieň | 11,4% | 3,3% |
| Mierny jas | 5,7% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 51,4% | 53,3% |
| Subtelné tóny farieb | 37,1% | 46,7% |
| Vyvážene jemná | 11,4% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 74,3% | 93,3% |
| Vyvážené | 25,7% | 6,7% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,3% | 0,0% |
| Jemný | 17,1% | 20,0% |
| Vyvážený | 14,3% | 3,3% |
| Výrazný | 14,3% | 26,7% |
| Vyhlásenie | 40,0% | 50,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 22,9% | 30,0% |
| jemne prepojená paleta | 11,4% | 20,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,6% | 26,7% |
| Silná farebná jednota | 42,9% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 3,3% |
Aké obrazy od Jean-Jacques Henner sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marie-Louise Pasteur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jeanne Pasteur, née Boutroux | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Levite of Ephraim and h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pasteur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alsatian Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman Praying | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| Melancholy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 300 |
| A Red haired Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú kupujúci na prehliadanie Jean-Jacques Henner?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 300 | 67,6% |
| telefóny | 700 | 20,6% |
| tablety | 400 | 11,8% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Jean-Jacques Henner?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 100 | 33,3% |
| taliansky | 100 | 33,3% |
| švédsky | 100 | 33,3% |
Koľko je denných návštev u Jean-Jacques Henner a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 500 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Jean-Jacques Henner: časté otázky
Ktoré obrazy od Jean-Jacques Henner sú najpožadovanejšie?
- The Reading dominuje s 800 návštevami (27% z celkového počtu zobrazení umelca Jean-Jacques Henner). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o Jean-Jacques Henner?
- 3 400 návštev za dvanásť mesiacov: 1 000 na stránke umelca a 2 400 pri jednotlivých obrazoch.
Na akých zariadeniach si kupujúci prezerávajú diela Jean-Jacques Henner?
- Kupujúci si prechádzajú na pou počítače (68%), telefóny (21%) a tablety (12%); pou počítače predstavujú 68% návštev.
Ktorý typ obrazov od Jean-Jacques Henner majú kupujúci najradšej?
- Monochromatický (Intenzita farieb): 93% návštev z 74% katalógu.