Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Bellany na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Bellany: pohľad návštevníkov
Zákazníci otvárajú The Ettrick Shepherd častejšie než akýkoľvek iný obraz od John Bellany: 1 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 40% z celkového počtu. Potom nasledujú Woman with Fish on Head a 'Nova Spero'. John Bellany mal(a) celkom 2 000 návštev: 600 na stránke umelca a 1 400 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 600% viac návštev v období Okt 2026 oproti obdobiu Sep 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 000 návštev. Výber je jasný: Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získava 59% návštev, ale predstavuje len 20% katalógu.
John Bellany: 10 obrazov, ktoré návštevníci najskôr uvidia
10 najnavštevovanejších obrazov John Bellany na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
The Ettrick Shepherd
1 500 návštev · 40,5%
-
2
Woman with Fish on Head
500 návštev · 13,5%
-
3
'Nova Spero'
400 návštev · 10,8%
-
4
Scottish Gothic, 1990
200 návštev · 5,4%
-
5
Sad Monkey Loses His Heart
200 návštev · 5,4%
-
6
Love Song Homage to Titian
200 návštev · 5,4%
-
7
The Harvester
200 návštev · 5,4%
-
8
Untitled, 1999
100 návštev · 2,7%
-
9
The Loyal Friend
100 návštev · 2,7%
-
10
Idyllic Childhood Memories (triptych, left panel)
100 návštev · 2,7%
Ako sa mení počet návštev stránky John Bellany podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 600 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov John Bellany podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od John Bellany sa zhodujú s tým, čo si vyberajú návštevníci?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 12,2% | 2,7% |
| Mierny jas | 57,1% | 89,2% |
| Svetlá rovnováha | 28,6% | 5,4% |
| Luminózny | 2,0% | 2,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 4,1% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 4,1% | 5,4% |
| Vyvážene jemná | 51,0% | 48,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 40,8% | 46,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 37,8% | 43,2% |
| Tmavé tóny | 26,7% | 40,5% |
| Neutrálne tóny | 28,9% | 16,2% |
| Prírodné témy | 2,2% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 2,2% | 0,0% |
| Teplé tóny | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 28,6% | 43,2% |
| Sýte | 69,4% | 56,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,1% | 2,7% |
| Jemný | 12,2% | 8,1% |
| Vyvážený | 12,2% | 13,5% |
| Výrazný | 42,9% | 18,9% |
| Vyhlásenie | 28,6% | 56,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 32,6% | 16,2% |
| jemne prepojená paleta | 24,5% | 21,6% |
| Vyvážená harmónia | 18,4% | 2,7% |
| Silná farebná jednota | 20,4% | 59,5% |
| Jednotná paleta | 4,1% | 0,0% |
Aké obrazy John Bellany si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Nova Spero' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Top Hat Masquerade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Girls by Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ettrick Shepherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 |
| Portrait of Julie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Living Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sad Monkey Loses His Heart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| The Fisherman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sarah with Aga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Camden Lock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú návštevníci John Bellany?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má John Bellany a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 100 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 100 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 300 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
O John Bellany na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od John Bellany má najviac návštev?
- The Ettrick Shepherd: 1 500 návštev, 40% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca John Bellany?
- 2 000 návštev za dvanásť mesiacov, 600 na stránke umelca a 1 400 na obrazoch.
Aký štýl maľby od John Bellany priťahuje návštevníkov?
- Obrazy typu Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 59% návštev, 20% katalógu.