Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Boultbee na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Boultbee: údaje, ktoré sú dôležité
Captain Ichabod Wright of Mapperley (1767–1862), Formed the First Nottingham Troop in 1794 je najčastejšie otváranou maandou umelca John Boultbee: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 24% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich 'Garrick' A Bullock a Cornet Thomas Boothby Parkyns (1755–1800), 15th (or the King’s) Regiment of (Light) Dragoons. Spolu 2 200 návštev: 600 na stránke umelca a 1 600 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 1 600 návštevami. Zemité tóny (Paleta farieb) je preferovaný štýl: 90% návštev, 67% katalógu.
Top 8 obrazov John Boultbee podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom John Boultbee, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Captain Ichabod Wright of Mapperley (1767–1862), Formed the First Nottingham Troop in 1794, 1803
400 návštev · 23,5%
-
2
'Garrick' A Bullock
400 návštev · 23,5%
-
3
Cornet Thomas Boothby Parkyns (1755–1800), 15th (or the King’s) Regiment of (Light) Dragoons, 1780
200 návštev · 11,8%
-
4
'Garrick's Sister' A Cow
200 návštev · 11,8%
-
5
'Garrick' A Bullock
200 návštev · 11,8%
-
6
A Chestnut Horse in a Stable
100 návštev · 5,9%
-
7
Two Hunters 'Prophet' and 'Surprise'
100 návštev · 5,9%
-
8
'Longhorn Beauty'
100 návštev · 5,9%
Aká je mesačná návštevnosť stránky John Boultbee?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od John Boultbee?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov John Boultbee?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,3% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 33,3% | 41,2% |
| Mierny jas | 45,8% | 52,9% |
| Svetlá rovnováha | 8,3% | 5,9% |
| Luminózny | 4,2% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 12,5% | 23,5% |
| Subtelné tóny farieb | 16,7% | 23,5% |
| Vyvážene jemná | 58,3% | 52,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,5% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 66,7% | 90,0% |
| Neutrálne tóny | 11,1% | 10,0% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 0,0% |
| Prírodné témy | 5,6% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 12,5% | 23,5% |
| Vyvážené | 79,2% | 76,5% |
| Sýte | 8,3% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,3% | 0,0% |
| Jemný | 12,5% | 5,9% |
| Vyvážený | 12,5% | 35,3% |
| Výrazný | 8,3% | 5,9% |
| Vyhlásenie | 58,3% | 52,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 4,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 16,7% | 23,5% |
| Silná farebná jednota | 37,5% | 52,9% |
| Jednotná paleta | 41,7% | 23,5% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca John Boultbee v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Bay Horse in a Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cornet Thomas Boothby Parky… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| 'Brindled Beauty', Sire Sha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Grey Arab Stallion in a D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Robert Bakewell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Pembrokeshire Oxen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Captain Ichabod Wright of M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 |
| An Oak Tree struck by Light… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bay Hunter Named 'Sir Oli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Oak Tree struck by Light… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca John Boultbee?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u John Boultbee a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 200 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa John Boultbee
Ktorý obraz od John Boultbee má najviac zobrazení?
- Captain Ichabod Wright of Mapperley (1767–1862), Formed the First Nottingham Troop in 1794, s 400 návštevami alebo 24% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 8. mieste.
Koľko návštev má John Boultbee na AllPaintingsStore.com?
- 2 200 za posledných dvanástich mesiacov (600 na stránke umelca, 1 600 na obrazoch).
Existuje štýl John Boultbee, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 90% návštev oproti 67% v katalógu.