Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Frederick Herring Sr. na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Frederick Herring Sr.: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca John Frederick Herring Sr. na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Mazeppa Pursued by Wolves: 200 návštev, čo predstavuje 6% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Two Horses with a Foal, by a Fence a Streatlam Stud, Mares and Foals. John Frederick Herring Sr. celkom zaznamenal 3 800 návštev, z toho 600 na stránke umelca a 3 200 na jednotlivých obrazoch. Poptávka rastie: počet návštev vzrástol o 150% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 3 100 návštevami. Kupujúci si prezerajú na pou počítače (89%) a telefóny (11%). Kupujúci preferujú Zemité tóny (Paleta farieb): 80% návštev oproti 55% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov od John Frederick Herring Sr., ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od John Frederick Herring Sr., pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Mazeppa Pursued by Wolves
200 návštev · 5,9%
-
2
Two Horses with a Foal, by a Fence
200 návštev · 5,9%
-
3
Streatlam Stud, Mares and Foals
200 návštev · 5,9%
-
4
Two cats
200 návštev · 5,9%
-
5
Sir Mark Wood with his dark brown filly Vespa, winner of the Oaks in 1833, her trainer H Scott and a groom with a grey hack
100 návštev · 2,9%
-
6
Mr. Ridsdale and Mr. Gully's St. Giles with William Scott Up
100 návštev · 2,9%
-
7
A Gray Arab Mare outside a Stable in an Extensive River Landscape
100 návštev · 2,9%
-
8
Our Nell, A Bay Racehorse in a Stable
100 návštev · 2,9%
-
9
Three horses at a water trough
100 návštev · 2,9%
-
10
The Bay Stallion Jack Spigot
100 návštev · 2,9%
Aký záujem má každý mesiac o John Frederick Herring Sr.?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 2 900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
Ako často sa pozerajú obrazy od John Frederick Herring Sr.?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci John Frederick Herring Sr.?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,0% | 11,8% |
| Mäkký tieň | 36,0% | 38,2% |
| Mierny jas | 20,0% | 26,5% |
| Svetlá rovnováha | 30,0% | 23,5% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 6,0% | 17,6% |
| Subtelné tóny farieb | 24,0% | 29,4% |
| Vyvážene jemná | 36,0% | 32,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 32,0% | 17,6% |
| Sýta farba | 2,0% | 2,9% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,3% | 80,0% |
| Neutrálne tóny | 21,3% | 12,0% |
| Tmavé tóny | 23,4% | 4,0% |
| Metalické tóny | 0,0% | 4,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 8,0% | 20,6% |
| Vyvážené | 56,0% | 55,9% |
| Sýte | 36,0% | 23,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 2,9% |
| Jemný | 22,0% | 23,5% |
| Vyvážený | 30,0% | 14,7% |
| Výrazný | 20,0% | 17,6% |
| Vyhlásenie | 20,0% | 41,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 5,9% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 5,9% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 11,8% |
| Silná farebná jednota | 60,0% | 55,9% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 20,6% |
Aké obrazy od John Frederick Herring Sr. sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mazeppa Pursued by Wolves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Letter of Intent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Tom, a black hunter,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding the Arab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Village Blacksmith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farmyard Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manuella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ducks and Ducklings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Arab Mare outside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| On the Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú kupujúci na prehliadanie John Frederick Herring Sr.?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 400 | 89,5% |
| telefóny | 400 | 10,5% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci John Frederick Herring Sr.?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u John Frederick Herring Sr. a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
John Frederick Herring Sr.: časté otázky
Ktoré obrazy od John Frederick Herring Sr. sú najpožadovanejšie?
- Mazeppa Pursued by Wolves dominuje s 200 návštevami (6% z celkového počtu zobrazení umelca John Frederick Herring Sr.). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o John Frederick Herring Sr.?
- 3 800 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca a 3 200 pri jednotlivých obrazoch.
Na akých zariadeniach si kupujúci prezerávajú diela John Frederick Herring Sr.?
- Kupujúci si prechádzajú na pou počítače (89%) a telefóny (11%); pou počítače predstavujú 89% návštev.
Ktorý typ obrazov od John Frederick Herring Sr. majú kupujúci najradšej?
- Zemité tóny (Paleta farieb): 80% návštev z 55% katalógu.