Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Graham-Gilbert na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Graham-Gilbert: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú John Gibson (1790–1866), RA častejšie než akýkoľvek iný obraz od John Graham-Gilbert: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% z celkového počtu. Potom nasledujú Thomas Graham (1805–1869), FRS a The Martyrdom of Saint Justina (after Paolo Veronese). John Graham-Gilbert mal(a) celkom 5 500 návštev: 1 600 na stránke umelca a 3 900 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 83% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 4 600 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (93%), telefóny (5%) a tablety (2%). Výber je jasný: Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získava 74% návštev, ale predstavuje len 48% katalógu.
John Graham-Gilbert: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov John Graham-Gilbert na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
John Gibson (1790–1866), RA, 1848
300 návštev · 6,5%
-
2
Thomas Graham (1805–1869), FRS, 1837
300 návštev · 6,5%
-
3
The Martyrdom of Saint Justina (after Paolo Veronese), 1825
200 návštev · 4,3%
-
4
Female Figure (after Titian)
200 návštev · 4,3%
-
5
Mrs James Scott of Kelly, 1850
200 návštev · 4,3%
-
6
Magdalene and Child (after Correggio)
200 návštev · 4,3%
-
7
Lord Kelvin William Thomson, at the Age of 22, 1846
200 návštev · 4,3%
-
8
Italian Girl
200 návštev · 4,3%
-
9
Portrait of Lady
200 návštev · 4,3%
-
10
Mrs James Buchanan
200 návštev · 4,3%
Ako sa mení počet návštev stránky John Graham-Gilbert podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 1 100 | 3 500 |
| Aug 2026 | 400 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov John Graham-Gilbert podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od John Graham-Gilbert sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 74,0% | 65,2% |
| Mäkký tieň | 24,0% | 28,3% |
| Mierny jas | 2,0% | 6,5% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 44,0% | 30,4% |
| Subtelné tóny farieb | 16,0% | 37,0% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 21,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 18,0% | 10,9% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 76,1% | 82,9% |
| Tmavé tóny | 21,7% | 14,6% |
| Monochromatické | 2,2% | 2,4% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 56,0% | 56,5% |
| Vyvážené | 38,0% | 39,1% |
| Sýte | 6,0% | 4,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 32,0% | 15,2% |
| Jemný | 28,0% | 37,0% |
| Vyvážený | 2,0% | 0,0% |
| Výrazný | 14,0% | 8,7% |
| Vyhlásenie | 24,0% | 39,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 10,9% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 2,2% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 8,7% |
| Silná farebná jednota | 48,0% | 73,9% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 4,3% |
Aké obrazy John Graham-Gilbert si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| John Gibson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gipsy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna della scodella (aft… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bandit’s Bride | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An Italian Nobleman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna with Saint Jerome (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Georgina Smith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Georgina Smith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Murdock (1754–1839) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika John Graham-Gilbert?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 5 100 | 92,7% |
| telefóny | 300 | 5,5% |
| tablety | 100 | 1,8% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci John Graham-Gilbert?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má John Graham-Gilbert a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
O John Graham-Gilbert na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od John Graham-Gilbert má najviac návštev?
- John Gibson (1790–1866), RA: 300 návštev, 6% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca John Graham-Gilbert?
- 5 500 návštev za dvanásť mesiacov, 1 600 na stránke umelca a 3 900 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca John Graham-Gilbert?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (93%), telefóny (5%) a tablety (2%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 93%.
Aký štýl maľby od John Graham-Gilbert priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 74% návštev, 48% katalógu.