Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Guthrie Spence Smith na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Guthrie Spence Smith: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca John Guthrie Spence Smith na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je A Midlothian Farm: 200 návštev, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: John Knox's House, High Street, Edinburgh a Old Perth Buildings. John Guthrie Spence Smith celkom zaznamenal 1 100 návštev, z toho 200 na stránke umelca a 900 na jednotlivých obrazoch. Poptávka klesla: počet návštev klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 000 návštevami. Kupujúci preferujú Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 91% návštev oproti 56% v umeleckom katalógu umelca.
9 najčastejšie otváraných obrazov od John Guthrie Spence Smith, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 9 obrazov od John Guthrie Spence Smith, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
A Midlothian Farm, 1925
200 návštev · 18,2%
-
2
John Knox's House, High Street, Edinburgh, 1929
200 návštev · 18,2%
-
3
Old Perth Buildings, 1932
100 návštev · 9,1%
-
4
The Croft, Anstruther, 1920
100 návštev · 9,1%
-
5
Red Roofs
100 návštev · 9,1%
-
6
Mowbray House, High Street, Edinburgh, 1930
100 návštev · 9,1%
-
7
St Monance Kirk, 1930
100 návštev · 9,1%
-
8
St Monance Kirk, 1950
100 návštev · 9,1%
-
9
Standing Female Nude
100 návštev · 9,1%
Aký záujem má každý mesiac o John Guthrie Spence Smith?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa pozerajú obrazy od John Guthrie Spence Smith?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci John Guthrie Spence Smith?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 11,6% | 18,2% |
| Mäkký tieň | 30,2% | 27,3% |
| Mierny jas | 48,8% | 45,5% |
| Svetlá rovnováha | 9,3% | 9,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 20,9% | 18,2% |
| Subtelné tóny farieb | 48,8% | 72,7% |
| Vyvážene jemná | 27,9% | 9,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,3% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 52,9% | 33,3% |
| Zemité tóny | 41,2% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 5,9% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 18,6% | 18,2% |
| Vyvážené | 79,1% | 81,8% |
| Sýte | 2,3% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,3% | 0,0% |
| Jemný | 48,8% | 45,5% |
| Vyvážený | 20,9% | 0,0% |
| Výrazný | 25,6% | 54,5% |
| Vyhlásenie | 2,3% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,6% | 9,1% |
| jemne prepojená paleta | 2,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 2,3% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 55,8% | 90,9% |
| Jednotná paleta | 20,9% | 0,0% |
Aké obrazy od John Guthrie Spence Smith sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bakehouse Close | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait (recto) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cir Mhor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Perth Buildings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Croft, Anstruther | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Abbey Ruins, St Andrews | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Preston Kirk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Craigmillar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm Cottages, Ceres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci John Guthrie Spence Smith?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u John Guthrie Spence Smith a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
John Guthrie Spence Smith: časté otázky
Ktoré obrazy od John Guthrie Spence Smith sú najpožadovanejšie?
- A Midlothian Farm dominuje s 200 návštevami (18% z celkového počtu zobrazení umelca John Guthrie Spence Smith). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 9.
Aký je záujem o John Guthrie Spence Smith?
- 1 100 návštev za dvanásť mesiacov: 200 na stránke umelca a 900 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od John Guthrie Spence Smith majú kupujúci najradšej?
- Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 91% návštev z 56% katalógu.