Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Knox na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Knox: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Old Glasgow Cross Or The Trongate častejšie než akýkoľvek iný obraz od John Knox: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 24% z celkového počtu. Potom nasledujú The Nelson Monument On Glasgow Green Struck By Lightning a View Of The Clyde From Faifley And Duntocher. John Knox mal(a) celkom 2 200 návštev: 600 na stránke umelca a 1 600 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 500% viac návštev v období Okt 2026 oproti obdobiu Sep 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 400 návštev. Výber je jasný: Jednotná paleta (Harmónia farieb) získava 52% návštev, ale predstavuje len 15% katalógu.
John Knox: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov John Knox na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Old Glasgow Cross Or The Trongate
500 návštev · 23,8%
-
2
The Nelson Monument On Glasgow Green Struck By Lightning
500 návštev · 23,8%
-
3
View Of The Clyde From Faifley And Duntocher
200 návštev · 9,5%
-
4
South Western View From Ben Lomond
200 návštev · 9,5%
-
5
Old Glasgow Bridge
200 návštev · 9,5%
-
6
Landscape with Tourists at Loch Katrine, 1815
100 návštev · 4,8%
-
7
A Wooded River Landscape With A Mill, A Stately Home On A Hill Beyond
100 návštev · 4,8%
-
8
The Clyde From Dalnottar Hill
100 návštev · 4,8%
-
9
View Of The Clyde
100 návštev · 4,8%
-
10
In The Highlands
100 návštev · 4,8%
Ako sa mení počet návštev stránky John Knox podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 500 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov John Knox podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od John Knox sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 7,4% | 9,5% |
| Mäkký tieň | 44,4% | 42,9% |
| Mierny jas | 44,4% | 47,6% |
| Svetlá rovnováha | 3,7% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 44,4% | 9,5% |
| Subtelné tóny farieb | 37,0% | 52,4% |
| Vyvážene jemná | 18,5% | 38,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 55,6% | 23,8% |
| Vyvážené | 44,4% | 76,2% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 28,6% |
| Výrazný | 40,7% | 57,1% |
| Vyhlásenie | 48,1% | 14,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 11,1% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 22,2% | 14,3% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 51,8% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 14,8% | 52,4% |
Aké obrazy John Knox si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| First Steamboat On The Clyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Tourists at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Highlands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| South Western View From Ben… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| North Western View From Ben… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Loch Lomond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Glasgow Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cloch Lighthouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh From Canonmills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci John Knox?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má John Knox a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 200 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 100 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
O John Knox na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od John Knox má najviac návštev?
- Old Glasgow Cross Or The Trongate: 500 návštev, 24% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca John Knox?
- 2 200 návštev za dvanásť mesiacov, 600 na stránke umelca a 1 600 na obrazoch.
Aký štýl maľby od John Knox priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Jednotná paleta (Harmónia farieb): 52% návštev, 15% katalógu.