Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Rawson Walker na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
John Rawson Walker: údaje, ktoré sú dôležité
View from the Nottingham Castle Terrace Looking East je najčastejšie otváranou maandou umelca John Rawson Walker: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 75% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich View near Linby, Nottinghamshire. Spolu 800 návštev: 400 na stránke umelca a 400 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 400 návštevami. Vyvážený (Kontrast) je preferovaný štýl: 75% návštev, 10% katalógu.
Top 2 obrazov John Rawson Walker podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom John Rawson Walker, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Aká je mesačná návštevnosť stránky John Rawson Walker?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 200 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od John Rawson Walker?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z obrazov John Rawson Walker?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 20,0% | 25,0% |
| Mäkký tieň | 20,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 60,0% | 75,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,0% | 25,0% |
| Subtelné tóny farieb | 40,0% | 75,0% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 60,0% | 25,0% |
| Vyvážené | 40,0% | 75,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 20,0% | 25,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 75,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 70,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 70,0% | 100,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca John Rawson Walker v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Original Sketch for the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the Nottingham Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| Nottingham Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Papplewick Dam, Nottinghams… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Nottingham from Wil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Nottingham from Cli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Trent Bridge, Nottingham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Torquay Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Torre Abbey from Sheddon Hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View near Linby, Nottingham… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca John Rawson Walker?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u John Rawson Walker a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 300 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 400 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 500 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 600 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa John Rawson Walker
Ktorý obraz od John Rawson Walker má najviac zobrazení?
- View from the Nottingham Castle Terrace Looking East, s 300 návštevami alebo 75% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 2. mieste.
Koľko návštev má John Rawson Walker na AllPaintingsStore.com?
- 800 za posledných dvanástich mesiacov (400 na stránke umelca, 400 na obrazoch).
Existuje štýl John Rawson Walker, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Vyvážený (Kontrast): 75% návštev oproti 10% v katalógu.