Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Joris Van Son na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Joris Van Son: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Joris Van Son na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Still-Life of Fruit: 200 návštev, čo predstavuje 25% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Niche with rummer wine, surrounded by flowers and fruit a Simulated Sculpted Head of a Woman in a Cartouche Decorated with Swags of Fruit, Joris van Son, 1655 - 1665. Joris Van Son celkom zaznamenal 1 200 návštev, z toho 400 na stránke umelca a 800 na jednotlivých obrazoch. Poptávka klesla: počet návštev klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 100 návštevami. Kupujúci preferujú Vyhlásenie (Kontrast): 38% návštev oproti 17% v umeleckom katalógu umelca.
6 najčastejšie otváraných obrazov od Joris Van Son, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 6 obrazov od Joris Van Son, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Still-Life of Fruit, 1663
200 návštev · 25,0%
-
2
Niche with rummer wine, surrounded by flowers and fruit
200 návštev · 25,0%
-
3
Simulated Sculpted Head of a Woman in a Cartouche Decorated with Swags of Fruit, Joris van Son, 1655 - 1665, 1665
100 návštev · 12,5%
-
4
Still-Life with Cheese, 1650
100 návštev · 12,5%
-
5
Fruit Garland Encircling a Relief
100 návštev · 12,5%
-
6
Still Life with a Lobster
100 návštev · 12,5%
Aký záujem má každý mesiac o Joris Van Son?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Joris Van Son?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Joris Van Son?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 91,7% | 87,5% |
| Mäkký tieň | 8,3% | 12,5% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 50,0% | 62,5% |
| Subtelné tóny farieb | 41,7% | 37,5% |
| Vyvážene jemná | 8,3% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 75,0% | 87,5% |
| Vyvážené | 25,0% | 12,5% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 25,0% | 12,5% |
| Jemný | 25,0% | 37,5% |
| Vyvážený | 16,7% | 12,5% |
| Výrazný | 16,7% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 16,7% | 37,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 33,3% | 50,0% |
| jemne prepojená paleta | 8,3% | 12,5% |
| Vyvážená harmónia | 25,0% | 25,0% |
| Silná farebná jednota | 25,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 8,3% | 12,5% |
Aké obrazy od Joris Van Son sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory on Human Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit and Corn Hanging by a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Cheese | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Still Life with a Lobster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Still Life with a Lobster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fruit and a Herring on a Ta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life, Lobster and Fru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Niche with rummer wine, sur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Joris Van Son?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Joris Van Son a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Joris Van Son: časté otázky
Ktoré obrazy od Joris Van Son sú najpožadovanejšie?
- Still-Life of Fruit dominuje s 200 návštevami (25% z celkového počtu zobrazení umelca Joris Van Son). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 6.
Aký je záujem o Joris Van Son?
- 1 200 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca a 800 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Joris Van Son majú kupujúci najradšej?
- Vyhlásenie (Kontrast): 38% návštev z 17% katalógu.