Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Joseph Farquharson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Joseph Farquharson: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Joseph Farquharson na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Through the Calm and Frosty Air - Joseph Farquharson: 700 návštev, čo predstavuje 54% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: In the Shade a Egyptian Landscape. Joseph Farquharson celkom zaznamenal 1 700 návštev, z toho 700 na stránke umelca a 1 000 na jednotlivých obrazoch. Poptávka rastie: počet návštev vzrástol o 300% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 100 návštevami. Kupujúci preferujú Mierny jas (Luminancia): 77% návštev oproti 26% v umeleckom katalógu umelca.
7 najčastejšie otváraných obrazov od Joseph Farquharson, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 7 obrazov od Joseph Farquharson, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Through the Calm and Frosty Air - Joseph Farquharson, 2026
700 návštev · 53,8%
-
2
In the Shade
100 návštev · 7,7%
-
3
Egyptian Landscape
100 návštev · 7,7%
-
4
The Fading Many Coloured Woods
100 návštev · 7,7%
-
5
Herding Sheep in a Winter Landscape at Sunset
100 návštev · 7,7%
-
6
The Sere and the Yellow Leaf
100 návštev · 7,7%
-
7
The Sun Had Closed The Winter Day
100 návštev · 7,7%
Aký záujem má každý mesiac o Joseph Farquharson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Joseph Farquharson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Joseph Farquharson?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 23,7% | 15,4% |
| Mäkký tieň | 31,6% | 0,0% |
| Mierny jas | 26,3% | 76,9% |
| Svetlá rovnováha | 18,4% | 7,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 28,9% | 15,4% |
| Subtelné tóny farieb | 34,2% | 69,2% |
| Vyvážene jemná | 28,9% | 15,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 7,9% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 59,4% | 33,3% |
| Neutrálne tóny | 21,9% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 12,5% | 0,0% |
| Monochromatické | 3,1% | 0,0% |
| Prírodné témy | 3,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 28,9% | 15,4% |
| Vyvážené | 65,8% | 84,6% |
| Sýte | 5,3% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 7,9% | 7,7% |
| Jemný | 13,2% | 15,4% |
| Vyvážený | 7,9% | 0,0% |
| Výrazný | 36,8% | 61,5% |
| Vyhlásenie | 34,2% | 15,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 5,3% | 7,7% |
| jemne prepojená paleta | 13,2% | 7,7% |
| Vyvážená harmónia | 2,6% | 7,7% |
| Silná farebná jednota | 63,2% | 76,9% |
| Jednotná paleta | 15,8% | 0,0% |
Aké obrazy od Joseph Farquharson sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Through the Calm and Frosty… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 400 |
| The Shortening Winter's Day… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forest Path | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Guide Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fir Trees in the Glen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Shade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mrs Farquharson of Finzean… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady at the Piano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sere and the Yellow Leaf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Joseph Farquharson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 100 | 50,0% |
| švédsky | 100 | 50,0% |
Koľko je denných návštev u Joseph Farquharson a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 200 |
| po 28 Sep | 300 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 500 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 300 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Joseph Farquharson: časté otázky
Ktoré obrazy od Joseph Farquharson sú najpožadovanejšie?
- Through the Calm and Frosty Air - Joseph Farquharson dominuje s 700 návštevami (54% z celkového počtu zobrazení umelca Joseph Farquharson). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 7.
Aký je záujem o Joseph Farquharson?
- 1 700 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na stránke umelca a 1 000 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Joseph Farquharson majú kupujúci najradšej?
- Mierny jas (Luminancia): 77% návštev z 26% katalógu.