Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Joseph M Raphael na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Joseph M Raphael: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Market Of St. Catherine, Bruxelles častejšie než akýkoľvek iný obraz od Joseph M Raphael: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% z celkového počtu. Potom nasledujú Lemon, Jug And Acacia a Neighbors. Joseph M Raphael mal(a) celkom 1 800 návštev: 300 na stránke umelca a 1 500 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 600 návštev. Výber je jasný: Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získava 53% návštev, ale predstavuje len 30% katalógu.
Joseph M Raphael: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Joseph M Raphael na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Market Of St. Catherine, Bruxelles
300 návštev · 17,6%
-
2
Lemon, Jug And Acacia
200 návštev · 11,8%
-
3
Neighbors
200 návštev · 11,8%
-
4
Cottage Garden
100 návštev · 5,9%
-
5
World Within Worlds, 1978
100 návštev · 5,9%
-
6
Pond With Flowering Trees
100 návštev · 5,9%
-
7
Reflection Pool
100 návštev · 5,9%
-
8
The Town Crier And His Family
100 návštev · 5,9%
-
9
Ostend Strand
100 návštev · 5,9%
-
10
Fishermen, San Francisco Bay
100 návštev · 5,9%
Ako sa mení počet návštev stránky Joseph M Raphael podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Joseph M Raphael podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Joseph M Raphael sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 5,9% |
| Mäkký tieň | 12,0% | 17,6% |
| Mierny jas | 30,0% | 11,8% |
| Svetlá rovnováha | 42,0% | 47,1% |
| Luminózny | 10,0% | 17,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 26,0% | 23,5% |
| Subtelné tóny farieb | 40,0% | 23,5% |
| Vyvážene jemná | 30,0% | 52,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 16,0% | 5,9% |
| Vyvážené | 64,0% | 52,9% |
| Sýte | 20,0% | 41,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 16,0% | 11,8% |
| Jemný | 40,0% | 47,1% |
| Vyvážený | 16,0% | 11,8% |
| Výrazný | 14,0% | 23,5% |
| Vyhlásenie | 14,0% | 5,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 17,6% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 11,8% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 41,2% |
| Silná farebná jednota | 20,0% | 11,8% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 17,6% |
Aké obrazy Joseph M Raphael si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Ask Me Anything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Town Crier And His Fami… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| In The Orchard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House In Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tulip Fields At Noordwijk (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Playful Moment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tulip Field, Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Joseph M Raphael?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Joseph M Raphael a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 200 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 300 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
O Joseph M Raphael na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Joseph M Raphael má najviac návštev?
- Market Of St. Catherine, Bruxelles: 300 návštev, 18% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Joseph M Raphael?
- 1 800 návštev za dvanásť mesiacov, 300 na stránke umelca a 1 500 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Joseph M Raphael priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 53% návštev, 30% katalógu.