Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Joseph Murray Ince na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Joseph Murray Ince: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Joseph Murray Ince na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Hay-on-wye And The Brecon Beacons: 200 návštev, čo predstavuje 22% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine a Kings College Cambridge. Joseph Murray Ince celkom zaznamenal 1 200 návštev, z toho 400 na stránke umelca a 800 na jednotlivých obrazoch. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 000 návštevami. Kupujúci preferujú Mierny jas (Luminancia): 78% návštev oproti 48% v umeleckom katalógu umelca.
8 najčastejšie otváraných obrazov od Joseph Murray Ince, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 8 obrazov od Joseph Murray Ince, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 návštev · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 návštev · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 návštev · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 návštev · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 návštev · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 návštev · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 návštev · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 návštev · 11,1%
Aký záujem má každý mesiac o Joseph Murray Ince?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Joseph Murray Ince?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Joseph Murray Ince?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,9% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 17,2% | 0,0% |
| Mierny jas | 48,3% | 77,8% |
| Svetlá rovnováha | 24,1% | 22,2% |
| Luminózny | 3,5% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 20,7% | 22,2% |
| Subtelné tóny farieb | 41,4% | 55,6% |
| Vyvážene jemná | 34,5% | 22,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,5% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 51,8% | 77,8% |
| Zemité tóny | 44,4% | 22,2% |
| Tmavé tóny | 3,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 20,7% | 0,0% |
| Vyvážené | 75,9% | 100,0% |
| Sýte | 3,5% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,9% | 0,0% |
| Jemný | 10,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,3% | 0,0% |
| Výrazný | 24,1% | 22,2% |
| Vyhlásenie | 48,3% | 77,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 3,5% | 11,1% |
| jemne prepojená paleta | 3,5% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 13,8% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 41,4% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 37,9% | 22,2% |
Aké obrazy od Joseph Murray Ince sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Joseph Murray Ince?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Joseph Murray Ince a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Joseph Murray Ince: časté otázky
Ktoré obrazy od Joseph Murray Ince sú najpožadovanejšie?
- Hay-on-wye And The Brecon Beacons dominuje s 200 návštevami (22% z celkového počtu zobrazení umelca Joseph Murray Ince). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 8.
Aký je záujem o Joseph Murray Ince?
- 1 200 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca a 800 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Joseph Murray Ince majú kupujúci najradšej?
- Mierny jas (Luminancia): 78% návštev z 48% katalógu.