Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Joshua Shaw na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Joshua Shaw: údaje, ktoré sú dôležité
North Carolina, Approaching The Allegheny Mountains je najčastejšie otváranou maandou umelca Joshua Shaw: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 27% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Witch Duck Creek a On The Susquehanna. Spolu 2 300 návštev: 900 na stránke umelca a 1 400 u obrazov. Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 2 100 návštevami. Silná farebná jednota (Harmónia farieb) je preferovaný štýl: 67% návštev, 38% katalógu.
Top 10 obrazov Joshua Shaw podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Joshua Shaw, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
North Carolina, Approaching The Allegheny Mountains
400 návštev · 26,7%
-
2
Witch Duck Creek, 1835
200 návštev · 13,3%
-
3
On The Susquehanna
200 návštev · 13,3%
-
4
Indians Stalking Deer (also known as Bears Feast)
100 návštev · 6,7%
-
5
The First Ship, 1846
100 návštev · 6,7%
-
6
Two Reclining Indians
100 návštev · 6,7%
-
7
Indian Lying Face Down
100 návštev · 6,7%
-
8
Seven Hills – An American Landscape
100 návštev · 6,7%
-
9
Ship at Sea in a Squall
100 návštev · 6,7%
-
10
Scene On Stony Creek, Catawba River
100 návštev · 6,7%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Joshua Shaw?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 900 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Joshua Shaw?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Joshua Shaw?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 7,1% | 13,3% |
| Mäkký tieň | 26,2% | 20,0% |
| Mierny jas | 21,4% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 33,3% | 20,0% |
| Luminózny | 11,9% | 13,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 26,2% | 13,3% |
| Subtelné tóny farieb | 38,1% | 40,0% |
| Vyvážene jemná | 26,2% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 9,5% | 13,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 61,3% | 75,0% |
| Zemité tóny | 22,6% | 8,3% |
| Tmavé tóny | 12,9% | 16,7% |
| Monochromatické | 3,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 23,8% | 13,3% |
| Vyvážené | 61,9% | 73,3% |
| Sýte | 14,3% | 13,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 9,5% | 13,3% |
| Jemný | 9,5% | 6,7% |
| Vyvážený | 7,1% | 6,7% |
| Výrazný | 16,7% | 40,0% |
| Vyhlásenie | 57,1% | 33,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 11,9% | 6,7% |
| jemne prepojená paleta | 4,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 7,1% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 38,1% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 38,1% | 26,7% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Joshua Shaw v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reedy River Massacre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Witch Duck Creek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Dido and Aneas Going to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Lake Nemi at Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indians Stalking Deer (also… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Wissahiccon, Pe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Susquehanna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Solitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Romantic Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Joshua Shaw?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Joshua Shaw a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Joshua Shaw
Ktorý obraz od Joshua Shaw má najviac zobrazení?
- North Carolina, Approaching The Allegheny Mountains, s 400 návštevami alebo 27% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Joshua Shaw na AllPaintingsStore.com?
- 2 300 za posledných dvanástich mesiacov (900 na stránke umelca, 1 400 na obrazoch).
Existuje štýl Joshua Shaw, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 67% návštev oproti 38% v katalógu.