Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Jouanny na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Paul Jouanny: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Paul Jouanny na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Une vue de la Côte d'azur: 100 návštev, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Vaches au pâturage (environs de Vernon ) a Saint Tropez. Paul Jouanny celkom zaznamenal 1 100 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 600 na jednotlivých obrazoch. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 600 návštevami. Kupujúci preferujú Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 67% návštev oproti 25% v umeleckom katalógu umelca.
6 najčastejšie otváraných obrazov od Paul Jouanny, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 6 obrazov od Paul Jouanny, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Une vue de la Côte d'azur
100 návštev · 16,7%
-
2
Vaches au pâturage (environs de Vernon )
100 návštev · 16,7%
-
3
Saint Tropez
100 návštev · 16,7%
-
4
Une rue de Menton
100 návštev · 16,7%
-
5
Arbres couchés dans les graves de Villerville
100 návštev · 16,7%
-
6
Dans les graves de Villerville
100 návštev · 16,7%
Aký záujem má každý mesiac o Paul Jouanny?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 400 | 100 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Paul Jouanny?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Paul Jouanny?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,2% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 20,8% | 33,3% |
| Mierny jas | 50,0% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 25,0% | 16,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 29,2% | 16,7% |
| Subtelné tóny farieb | 41,7% | 66,7% |
| Vyvážene jemná | 29,2% | 16,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 25,0% | 33,3% |
| Vyvážené | 66,7% | 50,0% |
| Sýte | 8,3% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,3% | 0,0% |
| Jemný | 29,2% | 33,3% |
| Vyvážený | 12,5% | 0,0% |
| Výrazný | 12,5% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 37,5% | 50,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 25,0% | 66,7% |
| jemne prepojená paleta | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,3% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 33,3% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 25,0% | 0,0% |
Aké obrazy od Paul Jouanny sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vue de La Roche Guyon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Une vue de la Côte d'azur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pins à st Raphaêl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Une rue de Menton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vaches au pâturage (environ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Tropez | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bords de fleuve. (La Seine ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bord de la Seine à Vernon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vue de Jeufosse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Paul Jouanny?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Paul Jouanny a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 300 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Paul Jouanny: časté otázky
Ktoré obrazy od Paul Jouanny sú najpožadovanejšie?
- Une vue de la Côte d'azur dominuje s 100 návštevami (17% z celkového počtu zobrazení umelca Paul Jouanny). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 6.
Aký je záujem o Paul Jouanny?
- 1 100 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 600 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Paul Jouanny majú kupujúci najradšej?
- Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 67% návštev z 25% katalógu.