Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Juan Sanchez Cotan na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Juan Sanchez Cotan: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Juan Sanchez Cotan na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber: 300 návštev, čo predstavuje 38% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Still-Life with Game, Vegetable and Fruit a Still-Life with Game Fowl. Juan Sanchez Cotan celkom zaznamenal 900 návštev, z toho 400 na stránke umelca a 500 na jednotlivých obrazoch. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 900 návštevami. Kupujúci preferujú Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 75% návštev oproti 38% v umeleckom katalógu umelca.
5 najčastejšie otváraných obrazov od Juan Sanchez Cotan, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 5 obrazov od Juan Sanchez Cotan, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber, 1600
300 návštev · 37,5%
-
2
Still-Life with Game, Vegetable and Fruit, 1602
200 návštev · 25,0%
-
3
Still-Life with Game Fowl, 1600
100 návštev · 12,5%
-
4
Portrait of Brigida del Rio, the bearded Penaranda.
100 návštev · 12,5%
-
5
St. Bruno, founder of the Carthusian Order
100 návštev · 12,5%
Aký záujem má každý mesiac o Juan Sanchez Cotan?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Juan Sanchez Cotan?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Juan Sanchez Cotan?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 62,5% | 62,5% |
| Mäkký tieň | 37,5% | 37,5% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 75,0% | 75,0% |
| Subtelné tóny farieb | 25,0% | 25,0% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 87,5% | 87,5% |
| Vyvážené | 12,5% | 12,5% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 25,0% | 12,5% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 25,0% | 50,0% |
| Vyhlásenie | 50,0% | 37,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 50,0% | 12,5% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,5% | 12,5% |
| Silná farebná jednota | 37,5% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Aké obrazy od Juan Sanchez Cotan sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life with Game, Veget… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-Life with Game Fowl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life with Quince, Cab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Virgin waking the boy, Muse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with flowers, ve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Bruno, founder of the C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life with dead birds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Brigida del Rio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Juan Sanchez Cotan?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| chorvátsky | 100 | 25,0% |
Koľko je denných návštev u Juan Sanchez Cotan a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 100 |
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 500 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 500 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 700 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 400 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 700 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Juan Sanchez Cotan: časté otázky
Ktoré obrazy od Juan Sanchez Cotan sú najpožadovanejšie?
- Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber dominuje s 300 návštevami (38% z celkového počtu zobrazení umelca Juan Sanchez Cotan). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 5.
Aký je záujem o Juan Sanchez Cotan?
- 900 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca a 500 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Juan Sanchez Cotan majú kupujúci najradšej?
- Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 75% návštev z 38% katalógu.