Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Käte Kollwitzová na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Käte Kollwitzová: údaje, ktoré sú dôležité
The Mothers je najčastejšie otváranou maandou umelca Käte Kollwitzová: 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich The Survivors a Woman with Dead Child. Spolu 6 400 návštev: 2 300 na stránke umelca a 4 100 u obrazov. Nárast o 211% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Sep 2026 s 2 800 návštevami. Hlavné jazyky: taliansky (23%), dánsky (17%) a nemecky (17%). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (56%), telefóny (33%) a tablety (11%). jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) je preferovaný štýl: 47% návštev, 24% katalógu.
Top 10 obrazov Käte Kollwitzová podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Käte Kollwitzová, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Aká je mesačná návštevnosť stránky Käte Kollwitzová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
500
2 100
Aug 2026
0
900
Sep 2026
1 700
1 100
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Käte Kollwitzová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Käte Kollwitzová?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
66,7%
62,5%
Kontemplatívny
16,7%
25,0%
Zúfalý a vážny
16,7%
12,5%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
2,2%
0,0%
Mäkký tieň
17,4%
10,2%
Mierny jas
26,1%
36,7%
Svetlá rovnováha
30,4%
30,6%
Luminózny
23,9%
22,4%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
87,0%
91,8%
Subtelné tóny farieb
13,0%
8,2%
Vyvážene jemná
0,0%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
90,0%
92,6%
Monochromatické
6,7%
7,4%
Zemité tóny
3,3%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
80,4%
87,8%
Vyvážené
19,6%
12,2%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
4,3%
4,1%
Jemný
2,2%
2,0%
Vyvážený
4,3%
0,0%
Výrazný
4,3%
6,1%
Vyhlásenie
84,8%
87,8%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
17,4%
10,2%
jemne prepojená paleta
23,9%
46,9%
Vyvážená harmónia
15,2%
12,2%
Silná farebná jednota
10,9%
14,3%
Jednotná paleta
32,6%
16,3%
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Käte Kollwitzová v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Downtrodden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tower of Mothers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Mothers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
200
Mother with Child / Children
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Survivors
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
The Sacrifice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mourning for Barlach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Death
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Whetting the Scythe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Old Man with Noose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Telefóny alebo počítače: kde sa Käte Kollwitzová pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
3 600
56,2%
telefóny
2 100
32,8%
tablety
700
10,9%
Aký je jazykový rozpis publika umelca Käte Kollwitzová?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
taliansky
700
23,3%
dánsky
500
16,7%
nemecky
500
16,7%
portugalsky
400
13,3%
poľsky
200
6,7%
anglicky
100
3,3%
španielsky
100
3,3%
francúzsky
100
3,3%
chorvátsky
100
3,3%
rusky
100
3,3%
Koľko je denných návštev u Käte Kollwitzová a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
0
st 23 Sep
100
št 24 Sep
200
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
900
po 28 Sep
100
ut 29 Sep
300
st 30 Sep
200
št 1 Okt
300
pi 2 Okt
100
so 3 Okt
300
ne 4 Okt
100
po 5 Okt
200
ut 6 Okt
500
st 7 Okt
100
št 8 Okt
500
pi 9 Okt
800
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
100
po 12 Okt
300
ut 13 Okt (predpoveď)
400
st 14 Okt (predpoveď)
200
št 15 Okt (predpoveď)
500
pi 16 Okt (predpoveď)
500
so 17 Okt (predpoveď)
200
ne 18 Okt (predpoveď)
600
po 19 Okt (predpoveď)
300
ut 20 Okt (predpoveď)
500
st 21 Okt (predpoveď)
200
št 22 Okt (predpoveď)
600
pi 23 Okt (predpoveď)
500
so 24 Okt (predpoveď)
200
ne 25 Okt (predpoveď)
700
po 26 Okt (predpoveď)
400
ut 27 Okt (predpoveď)
500
st 28 Okt (predpoveď)
300
št 29 Okt (predpoveď)
700
pi 30 Okt (predpoveď)
600
so 31 Okt (predpoveď)
200
ne 1 Nov (predpoveď)
700
po 2 Nov (predpoveď)
400
Požiadavky na otázky týkajúce sa Käte Kollwitzová
Ktorý obraz od Käte Kollwitzová má najviac zobrazení?
The Mothers, s 700 návštevami alebo 14% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Käte Kollwitzová na AllPaintingsStore.com?
6 400 za posledných dvanástich mesiacov (2 300 na stránke umelca, 4 100 na obrazoch).
Prezerá si Käte Kollwitzová viac na telefónoch alebo na počítačoch?
Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (56%), telefóny (33%) a tablety (11%); najviac je to z pou počítače so podielom 56%.
Aké jazyky sa používajú na prehliadanie Käte Kollwitzová?
taliansky (23%), dánsky (17%) a nemecky (17%). Na čele je jazyk taliansky s podielom 23%.
Existuje štýl Käte Kollwitzová, ktorý návštevníci preferujú?
Áno, jemne prepojená paleta (Harmónia farieb): 47% návštev oproti 24% v katalógu.