Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Kazimierz Stabrowski na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Kazimierz Stabrowski: údaje, ktoré sú dôležité
Daturas je najčastejšie otváranou maandou umelca Kazimierz Stabrowski: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Spirit of the mountains a The Banana forest, from the Canary collection. Spolu 1 700 návštev: 500 na stránke umelca a 1 200 u obrazov. Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 1 500 návštevami. Romantický (Atmosféra) je preferovaný štýl: 33% návštev, 9% katalógu.
Top 10 obrazov Kazimierz Stabrowski podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Kazimierz Stabrowski, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Aká je mesačná návštevnosť stránky Kazimierz Stabrowski?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
400
1 100
Aug 2026
100
0
Sep 2026
0
0
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Kazimierz Stabrowski?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Kazimierz Stabrowski?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Mystický
36,4%
33,3%
Éterický
18,2%
16,7%
Nostalgický
18,2%
16,7%
Romantický
9,1%
33,3%
Pokojný
18,2%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
36,4%
16,7%
Radostný
18,2%
33,3%
Melancholický
18,2%
33,3%
Éterický
18,2%
16,7%
Plný nádeje
9,1%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
37,9%
33,3%
Mäkký tieň
17,2%
16,7%
Mierny jas
37,9%
25,0%
Svetlá rovnováha
6,9%
25,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
79,3%
83,3%
Subtelné tóny farieb
20,7%
16,7%
Vyvážene jemná
0,0%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
64,7%
57,1%
Neutrálne tóny
17,6%
28,6%
Monochromatické
17,6%
14,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
65,5%
58,3%
Vyvážené
34,5%
41,7%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
65,5%
83,3%
Jemný
20,7%
16,7%
Vyvážený
6,9%
0,0%
Výrazný
3,5%
0,0%
Vyhlásenie
3,5%
0,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
24,1%
25,0%
jemne prepojená paleta
3,5%
0,0%
Vyvážená harmónia
24,1%
33,3%
Silná farebná jednota
37,9%
41,7%
Jednotná paleta
10,3%
0,0%
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Kazimierz Stabrowski v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Autumn landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rome. Fontana Dei Cavalli M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Banana forest, from the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Rocca Imperiale town at dusk
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The snow Maiden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The blue Capri grotto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Marketplace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Before the dawn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The distances
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Aký je jazykový rozpis publika umelca Kazimierz Stabrowski?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Kazimierz Stabrowski a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
Deň
Návštevy
st 23 Sep
0
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt (predpoveď)
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
Požiadavky na otázky týkajúce sa Kazimierz Stabrowski
Ktorý obraz od Kazimierz Stabrowski má najviac zobrazení?
Daturas, s 200 návštevami alebo 17% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Kazimierz Stabrowski na AllPaintingsStore.com?
1 700 za posledných dvanástich mesiacov (500 na stránke umelca, 1 200 na obrazoch).
Existuje štýl Kazimierz Stabrowski, ktorý návštevníci preferujú?
Áno, Romantický (Atmosféra): 33% návštev oproti 9% v katalógu.