Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Kees Van Dongen na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Kees Van Dongen: pohľad návštevníkov
Zákazníci otvárajú The Beach at Deauville častejšie než akýkoľvek iný obraz od Kees Van Dongen: 1 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 39% z celkového počtu. Potom nasledujú Maria a Miss France. Kees Van Dongen mal(a) celkom 2 200 návštev: 1 000 na stránke umelca a 1 200 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 44% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Najlepší mesiac bol Sep 2026: 900 návštev. Výber je jasný: Luminózny (Luminancia) získava 39% návštev, ale predstavuje len 11% katalógu.
Kees Van Dongen: 5 obrazov, ktoré návštevníci najskôr uvidia
5 najnavštevovanejších obrazov Kees Van Dongen na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
Ako sa mení počet návštev stránky Kees Van Dongen podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
300
Aug 2026
0
100
Sep 2026
100
800
Okt 2026
500
0
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Kees Van Dongen podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Kees Van Dongen sa zhodujú s tým, čo si vyberajú návštevníci?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
40,0%
42,3%
Nostalgický
20,0%
42,3%
Dramatické
20,0%
15,4%
Výrazné
20,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Nostalgický
20,0%
42,3%
Romantický
20,0%
23,1%
Kontemplatívny
20,0%
19,2%
Dramatický
20,0%
15,4%
Energický
20,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
11,1%
0,0%
Mäkký tieň
33,3%
14,3%
Mierny jas
11,1%
0,0%
Svetlá rovnováha
33,3%
46,4%
Luminózny
11,1%
39,3%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
11,1%
17,9%
Subtelné tóny farieb
33,3%
39,3%
Vyvážene jemná
33,3%
28,6%
Výrazná prítomnosť farieb
22,2%
14,3%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
62,5%
85,7%
Tmavé tóny
25,0%
14,3%
Zemité tóny
12,5%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
11,1%
17,9%
Vyvážené
66,7%
60,7%
Sýte
22,2%
21,4%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
22,2%
46,4%
Jemný
22,2%
0,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
22,2%
17,9%
Vyhlásenie
33,3%
35,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
11,1%
0,0%
jemne prepojená paleta
22,2%
7,1%
Vyvážená harmónia
22,2%
35,7%
Silná farebná jednota
44,4%
57,1%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Aké obrazy Kees Van Dongen si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Žena s květinovou čepičkou
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Maria
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Miss France
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
200
0
The Dancer Anita
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beach at Deauville
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Head of a Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Modjesko, soprano singer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saida
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa pohybujú návštevníci Kees Van Dongen?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
holandsky
200
66,7%
bulharsky
100
33,3%
Koľko návštev za deň má Kees Van Dongen a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
100
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
100
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
100
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
100
st 4 Nov
0
št 5 Nov
400
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
100
ut 10 Nov (predpoveď)
100
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
500
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
100
ut 17 Nov (predpoveď)
100
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
600
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
100
ut 24 Nov (predpoveď)
100
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
600
O Kees Van Dongen na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Kees Van Dongen má najviac návštev?
The Beach at Deauville: 1 100 návštev, 39% všetkých zobrazení. Nad ním je 5 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Kees Van Dongen?
2 200 návštev za dvanásť mesiacov, 1 000 na stránke umelca a 1 200 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Kees Van Dongen priťahuje návštevníkov?
Obrazy typu Luminózny (Luminancia): 39% návštev, 11% katalógu.