Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ken Currie na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ken Currie: údaje, ktoré sú dôležité
Gallowgate Lard je najčastejšie otváranou maandou umelca Ken Currie: 900 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 36% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Enemy of the People (polyptych, left panel) a Shot Boy (First Revision). Spolu 3 000 návštev: 800 na stránke umelca a 2 200 u obrazov. Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 2 200 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (73%), telefóny (17%) a tablety (10%). Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) je preferovaný štýl: 48% návštev, 11% katalógu.
Top 10 obrazov Ken Currie podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Ken Currie, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Gallowgate Lard, 1996
900 návštev · 36,0%
-
2
Enemy of the People (polyptych, left panel)
300 návštev · 12,0%
-
3
Shot Boy (First Revision), 1998
300 návštev · 12,0%
-
4
Scottish Stoics A Prostitute (triptych, left wing), 1989
300 návštev · 12,0%
-
5
A Man's a Man
200 návštev · 8,0%
-
6
The Sceptics (polyptych, centre panel), 1991
100 návštev · 4,0%
-
7
To Live Work, No.307, 1996
100 návštev · 4,0%
-
8
The Bathers, 1993
100 návštev · 4,0%
-
9
Head of an Idealist
100 návštev · 4,0%
-
10
Untitled, 2000
100 návštev · 4,0%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Ken Currie?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 600 |
| Aug 2026 | 200 | 600 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Ken Currie?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Ken Currie?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 72,2% | 56,0% |
| Mäkký tieň | 22,2% | 40,0% |
| Mierny jas | 5,6% | 4,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 66,7% | 72,0% |
| Subtelné tóny farieb | 11,1% | 16,0% |
| Vyvážene jemná | 22,2% | 12,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 66,7% | 80,0% |
| Vyvážené | 33,3% | 20,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 11,1% | 8,0% |
| Jemný | 16,7% | 12,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 12,0% |
| Výrazný | 11,1% | 4,0% |
| Vyhlásenie | 50,0% | 64,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 11,1% | 48,0% |
| jemne prepojená paleta | 5,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 16,7% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 38,9% | 36,0% |
| Jednotná paleta | 27,8% | 16,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Ken Currie v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anatomy Lesson (polyptych,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sceptics (polyptych, ce… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enemy of the People (polypt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Shot Boy (First Revision) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Three Oncologists (Professo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Man's a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| To Live Work, No.307 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Gallowgate Lard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 200 | 0 |
| Head of an Idealist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Ken Currie pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 200 | 73,3% |
| telefóny | 500 | 16,7% |
| tablety | 300 | 10,0% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Ken Currie?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| rusky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Ken Currie a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 300 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Ken Currie
Ktorý obraz od Ken Currie má najviac zobrazení?
- Gallowgate Lard, s 900 návštevami alebo 36% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Ken Currie na AllPaintingsStore.com?
- 3 000 za posledných dvanástich mesiacov (800 na stránke umelca, 2 200 na obrazoch).
Prezerá si Ken Currie viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (73%), telefóny (17%) a tablety (10%); najviac je to z pou počítače so podielom 73%.
Existuje štýl Ken Currie, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 48% návštev oproti 11% v katalógu.