Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Larry Poons na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Larry Poons: pohľad návštevníkov
Zákazníci otvárajú Mary Queen of Scots častejšie než akýkoľvek iný obraz od Larry Poons: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% z celkového počtu. Potom nasledujú Northeast Grave a Euthalia. Larry Poons mal(a) celkom 600 návštev: 300 na stránke umelca a 300 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 300 návštev. Výber je jasný: Tmavé tóny (Paleta farieb) získava 57% návštev, ale predstavuje len 21% katalógu.
Larry Poons: 7 obrazov, ktoré návštevníci najskôr uvidia
7 najnavštevovanejších obrazov Larry Poons na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
Ako sa mení počet návštev stránky Larry Poons podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Larry Poons podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Larry Poons sa zhodujú s tým, čo si vyberajú návštevníci?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 23,5% | 50,0% |
| Mäkký tieň | 5,9% | 12,5% |
| Mierny jas | 29,4% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 29,4% | 25,0% |
| Luminózny | 11,8% | 12,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 29,4% | 12,5% |
| Subtelné tóny farieb | 17,6% | 12,5% |
| Vyvážene jemná | 11,8% | 12,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 5,9% | 25,0% |
| Sýta farba | 35,3% | 37,5% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 21,4% | 57,1% |
| Zemité tóny | 28,6% | 14,3% |
| Monochromatické | 14,3% | 14,3% |
| Neutrálne tóny | 14,3% | 14,3% |
| Žiarivé a výrazné | 14,3% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 7,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 23,5% | 12,5% |
| Vyvážené | 35,3% | 25,0% |
| Sýte | 41,2% | 62,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 76,5% | 87,5% |
| Jemný | 11,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 5,9% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 5,9% | 12,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 11,8% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 5,9% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 5,9% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 17,6% | 12,5% |
| Jednotná paleta | 58,8% | 87,5% |
Aké obrazy Larry Poons si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled, from the portfoli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Queen of Scots | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Wilma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Random Revival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Art of the Fugue II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tristan da Cugna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Day on Cold Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Euthalia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Northeast Grave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lick | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú návštevníci Larry Poons?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 100 | 50,0% |
| taliansky | 100 | 50,0% |
Koľko návštev za deň má Larry Poons a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 200 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 400 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 400 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
O Larry Poons na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Larry Poons má najviac návštev?
- Mary Queen of Scots: 200 návštev, 25% všetkých zobrazení. Nad ním je 7 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Larry Poons?
- 600 návštev za dvanásť mesiacov, 300 na stránke umelca a 300 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Larry Poons priťahuje návštevníkov?
- Obrazy typu Tmavé tóny (Paleta farieb): 57% návštev, 21% katalógu.