Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Laurent Charpentier na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Laurent Charpentier: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Laurent Charpentier na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Večná žiar v obsidiáne: Monumentálny študium sochárskej formy a živého svetla: 700 návštev, čo predstavuje 26% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Fragmented Souls in Primary Tones: A Monumental Study of Geometric Harmony and Melancholy a Monolitická prítomnosť v okre: Jedinečná štúdia primárnej majestátnosti a tieňa. Laurent Charpentier celkom zaznamenal 2 500 návštev, z toho 0 na stránke umelca a 2 500 na jednotlivých obrazoch. Poptávka rastie: počet návštev vzrástol o 500% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 800 návštevami. Kupujúci preferujú Dramatické (Atmosféra): 50% návštev oproti 9% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov od Laurent Charpentier, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od Laurent Charpentier, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
1 800
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
600
Ako často sa pozerajú obrazy od Laurent Charpentier?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Laurent Charpentier?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Výrazné
40,6%
33,3%
Hravý
43,8%
16,7%
Dramatické
9,4%
50,0%
Elegantný
3,1%
0,0%
Nostalgický
3,1%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Tajomný
12,5%
44,4%
Radostný
31,2%
5,6%
Energický
21,9%
16,7%
Výrazný
9,4%
16,7%
Hravý
12,5%
5,6%
Nostalgický
3,1%
11,1%
Kontemplatívny
3,1%
0,0%
Napätý
3,1%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
0,0%
Mäkký tieň
13,6%
40,7%
Mierny jas
25,0%
37,0%
Svetlá rovnováha
29,5%
11,1%
Luminózny
31,8%
11,1%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
20,4%
3,7%
Subtelné tóny farieb
11,4%
3,7%
Vyvážene jemná
18,2%
22,2%
Výrazná prítomnosť farieb
43,2%
70,4%
Sýta farba
6,8%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Tmavé tóny
21,9%
55,6%
Zemité tóny
17,1%
18,5%
Neutrálne tóny
26,8%
3,7%
Pastelové tóny
14,6%
7,4%
Metalické tóny
4,9%
7,4%
Západ slnka
7,3%
3,7%
Prírodné témy
2,4%
3,7%
Teplé tóny
4,9%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
9,1%
0,0%
Vyvážené
34,1%
37,0%
Sýte
56,8%
63,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
6,8%
0,0%
Vyvážený
11,4%
7,4%
Výrazný
11,4%
0,0%
Vyhlásenie
70,5%
92,6%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
54,5%
25,9%
jemne prepojená paleta
9,1%
48,1%
Vyvážená harmónia
9,1%
11,1%
Silná farebná jednota
20,4%
3,7%
Jednotná paleta
6,8%
11,1%
Aké obrazy od Laurent Charpentier sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Večná žiar v obsidiáne: Mon…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
Fragmented Souls in Primary…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Magentová laúd: Jedinečná i…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hrubé červené čvrštice okol…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Echa polnočných hodín: Monu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Monolitická prítomnosť v ok…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Neon Chaos: A Singular Symp…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fragmentovaná duša v okre a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Večná žiarivosť v mágente:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ephemeral Skyline: A Noctur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Laurent Charpentier?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Laurent Charpentier a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
100
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
200
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
200
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
Laurent Charpentier: časté otázky
Ktoré obrazy od Laurent Charpentier sú najpožadovanejšie?
Večná žiar v obsidiáne: Monumentálny študium sochárskej formy a živého svetla dominuje s 700 návštevami (26% z celkového počtu zobrazení umelca Laurent Charpentier). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o Laurent Charpentier?
2 500 návštev za dvanásť mesiacov: 0 na stránke umelca a 2 500 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Laurent Charpentier majú kupujúci najradšej?
Dramatické (Atmosféra): 50% návštev z 9% katalógu.