Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Li Chevalier na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Li Chevalier: údaje, ktoré sú dôležité
<Au Bord Du Savoir> ou< Mur de Transcendance > je najčastejšie otváranou maandou umelca Li Chevalier: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich < Dark is Life, Dark is Death > To Gustav Mahler a Rupture. Spolu 700 návštev: 400 na stránke umelca a 300 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 500 návštevami. Mäkký tieň (Luminancia) je preferovaný štýl: 67% návštev, 30% katalógu.
Top 6 obrazov Li Chevalier podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Li Chevalier, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
<Au Bord Du Savoir> ou< Mur de Transcendance >, 2017
100 návštev · 16,7%
-
2
< Dark is Life, Dark is Death > To Gustav Mahler, 2014
100 návštev · 16,7%
-
3
Rupture, 2016
100 návštev · 16,7%
-
4
Beyond the horizon, 2010
100 návštev · 16,7%
-
5
< Requiem de la terre >, 2017
100 návštev · 16,7%
-
6
Solitude Qui Habite L'homme, 2016
100 návštev · 16,7%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Li Chevalier?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Li Chevalier?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Li Chevalier?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 3,7% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 29,6% | 66,7% |
| Mierny jas | 33,3% | 16,7% |
| Svetlá rovnováha | 29,6% | 0,0% |
| Luminózny | 3,7% | 16,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 96,3% | 100,0% |
| Subtelné tóny farieb | 3,7% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 92,6% | 100,0% |
| Vyvážené | 7,4% | 0,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 3,7% | 16,7% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 3,7% | 0,0% |
| Výrazný | 7,4% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 85,2% | 83,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 3,7% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 11,1% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 40,7% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 44,4% | 50,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Li Chevalier v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Solitude Qui Habite L'homme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| < Dark is Life, Dark is Dea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interstella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pathetique | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Dérive De L'absolue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| l'insondable | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rupture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Human Theater | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zenitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Au Bord Du Savoir Pour Karo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Li Chevalier?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Li Chevalier a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Li Chevalier
Ktorý obraz od Li Chevalier má najviac zobrazení?
- <Au Bord Du Savoir> ou< Mur de Transcendance >, s 100 návštevami alebo 17% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 6. mieste.
Koľko návštev má Li Chevalier na AllPaintingsStore.com?
- 700 za posledných dvanástich mesiacov (400 na stránke umelca, 300 na obrazoch).
Existuje štýl Li Chevalier, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 67% návštev oproti 30% v katalógu.