Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Luc Tuymans na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Luc Tuymans: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Soldier častejšie než akýkoľvek iný obraz od Luc Tuymans: 900 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 26% z celkového počtu. Potom nasledujú Suspended a Still Life. Luc Tuymans mal(a) celkom 3 700 návštev: 900 na stránke umelca a 2 800 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 100% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 3 400 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (76%) a telefóny (24%). Výber je jasný: jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) získava 38% návštev, ale predstavuje len 4% katalógu.
Luc Tuymans: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Luc Tuymans na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Soldier, 1999
900 návštev · 26,5%
-
2
Suspended, 1989
300 návštev · 8,8%
-
3
Still Life, 2002
300 návštev · 8,8%
-
4
Auschwitz, 1978
200 návštev · 5,9%
-
5
The walk, 1993
200 návštev · 5,9%
-
6
The time, 1988
200 návštev · 5,9%
-
7
Flowers, 1993
100 návštev · 2,9%
-
8
Dough
100 návštev · 2,9%
-
9
G. Dam, 1978
100 návštev · 2,9%
-
10
The time, 1988
100 návštev · 2,9%
Ako sa mení počet návštev stránky Luc Tuymans podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 2 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Luc Tuymans podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Luc Tuymans sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,0% | 2,9% |
| Mäkký tieň | 8,0% | 8,8% |
| Mierny jas | 30,0% | 61,8% |
| Svetlá rovnováha | 18,0% | 5,9% |
| Luminózny | 34,0% | 20,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 82,0% | 67,7% |
| Subtelné tóny farieb | 10,0% | 17,6% |
| Vyvážene jemná | 6,0% | 8,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 2,9% |
| Sýta farba | 0,0% | 2,9% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 57,5% | 45,2% |
| Zemité tóny | 10,0% | 35,5% |
| Monochromatické | 27,5% | 12,9% |
| Tmavé tóny | 5,0% | 6,5% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 60,0% | 52,9% |
| Vyvážené | 34,0% | 38,2% |
| Sýte | 6,0% | 8,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 44,0% | 47,1% |
| Jemný | 16,0% | 5,9% |
| Vyvážený | 8,0% | 2,9% |
| Výrazný | 10,0% | 5,9% |
| Vyhlásenie | 22,0% | 38,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 26,0% | 8,8% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 38,2% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 8,8% |
| Silná farebná jednota | 22,0% | 17,6% |
| Jednotná paleta | 38,0% | 26,5% |
Aké obrazy Luc Tuymans si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Solitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eyes Without a Face | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Man From Wiels II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Servant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mwana Kitoko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 0 |
| Blessing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Luc Tuymans?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 800 | 75,7% |
| telefóny | 900 | 24,3% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Luc Tuymans?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Luc Tuymans a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 700 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 1 000 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 1 300 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 1 500 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
O Luc Tuymans na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Luc Tuymans má najviac návštev?
- Soldier: 900 návštev, 26% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Luc Tuymans?
- 3 700 návštev za dvanásť mesiacov, 900 na stránke umelca a 2 800 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Luc Tuymans?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (76%) a telefóny (24%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 76%.
Aký štýl maľby od Luc Tuymans priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu jemne prepojená paleta (Harmónia farieb): 38% návštev, 4% katalógu.