Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Luca Carlevaris na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Luca Carlevaris: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Luca Carlevaris na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Two Costume Studies: 200 návštev, čo predstavuje 5% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: The Bridge for the Feast of the Madonna della Salute a A Man, Perhaps a Lawyer. Luca Carlevaris celkom zaznamenal 4 900 návštev, z toho 1 100 na stránke umelca a 3 800 na jednotlivých obrazoch. Poptávka klesla: počet návštev klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 4 400 návštevami. Kupujúci si prezerajú na pou počítače (98%) a telefóny (2%). Kupujúci preferujú Dramatický (Emocionálny tón): 67% návštev oproti 33% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov od Luca Carlevaris, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od Luca Carlevaris, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Two Costume Studies, 1710
200 návštev · 4,9%
-
2
The Bridge for the Feast of the Madonna della Salute, 1720
200 návštev · 4,9%
-
3
A Man, Perhaps a Lawyer, 1710
200 návštev · 4,9%
-
4
A Man Wearing a Yellow Coat, 1710
200 návštev · 4,9%
-
5
A Gentleman Wearing a White Coat, 1710
200 návštev · 4,9%
-
6
Study of Two Gondolas and Figures, 1710
200 návštev · 4,9%
-
7
A Hungarian Hussar, 1710
200 návštev · 4,9%
-
8
View of a River Port, 1710
200 návštev · 4,9%
-
9
St. Mark's Square with Charlatans
200 návštev · 4,9%
-
10
The Molo, Looking toward the Doge's Palace, 1710
100 návštev · 2,4%
Aký záujem má každý mesiac o Luca Carlevaris?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 1 000 | 3 400 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Luca Carlevaris?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Luca Carlevaris?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Dramatický | 33,3% | 66,7% |
| Energický | 33,3% | 33,3% |
| Pokojný | 33,3% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 48,0% | 46,3% |
| Mäkký tieň | 26,0% | 31,7% |
| Mierny jas | 18,0% | 21,9% |
| Svetlá rovnováha | 8,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,0% | 29,3% |
| Subtelné tóny farieb | 12,0% | 7,3% |
| Vyvážene jemná | 26,0% | 29,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 32,0% | 34,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 48,6% |
| Tmavé tóny | 39,1% | 43,2% |
| Neutrálne tóny | 10,9% | 8,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,0% | 29,3% |
| Vyvážené | 64,0% | 53,7% |
| Sýte | 10,0% | 17,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 42,0% | 36,6% |
| Jemný | 24,0% | 29,3% |
| Vyvážený | 4,0% | 4,9% |
| Výrazný | 12,0% | 12,2% |
| Vyhlásenie | 18,0% | 17,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 4,0% | 2,4% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 4,9% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 19,5% |
| Silná farebná jednota | 36,0% | 31,7% |
| Jednotná paleta | 44,0% | 41,5% |
Aké obrazy od Luca Carlevaris sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Bacino, Venice, with th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Molo, Looking toward th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Molo, Venice, Looking W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Reception of Cardinal C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Seaport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bridge for the Feast of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Piazzetta and the Libra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lawyer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Gondola End View | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Reception of Cardinal C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú kupujúci na prehliadanie Luca Carlevaris?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 800 | 98,0% |
| telefóny | 100 | 2,0% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Luca Carlevaris?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Luca Carlevaris a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Luca Carlevaris: časté otázky
Ktoré obrazy od Luca Carlevaris sú najpožadovanejšie?
- Two Costume Studies dominuje s 200 návštevami (5% z celkového počtu zobrazení umelca Luca Carlevaris). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o Luca Carlevaris?
- 4 900 návštev za dvanásť mesiacov: 1 100 na stránke umelca a 3 800 pri jednotlivých obrazoch.
Na akých zariadeniach si kupujúci prezerávajú diela Luca Carlevaris?
- Kupujúci si prechádzajú na pou počítače (98%) a telefóny (2%); pou počítače predstavujú 98% návštev.
Ktorý typ obrazov od Luca Carlevaris majú kupujúci najradšej?
- Dramatický (Emocionálny tón): 67% návštev z 33% katalógu.