Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Marcel Dyf na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Marcel Dyf: údaje, ktoré sú dôležité
Window over the Sea, (1979) je najčastejšie otváranou maandou umelca Marcel Dyf: 900 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 9% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Young woman reading a Portrait of Claudine. Spolu 13 900 návštev: 7 000 na stránke umelca a 6 900 u obrazov. Pokles o 4% medzi Sep 2026 a Okt 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 7 600 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (58%), telefóny (32%) a tablety (9%). Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) je preferovaný štýl: 25% návštev, 8% katalógu.
Top 10 obrazov Marcel Dyf podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Marcel Dyf, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Window over the Sea, (1979)
900 návštev · 8,6%
-
2
Young woman reading
400 návštev · 3,8%
-
3
Portrait of Claudine
400 návštev · 3,8%
-
4
Claudine Reading in a Red Dress
400 návštev · 3,8%
-
5
Woman and Bouquet
300 návštev · 2,9%
-
6
Claudine at Maxim's in Paris, (1968)
300 návštev · 2,9%
-
7
Claudine before the Ball, (1965)
300 návštev · 2,9%
-
8
Regatta on the Etang of San Quentin
300 návštev · 2,9%
-
9
Vase of Flowers, (1935)
200 návštev · 1,9%
-
10
Vase of Flowers and Fruit on a Table
200 návštev · 1,9%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Marcel Dyf?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 2 400 | 5 200 |
| Aug 2026 | 800 | 700 |
| Sep 2026 | 1 700 | 700 |
| Okt 2026 | 2 000 | 300 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Marcel Dyf?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si návštevníci vyberajú z obrazov Marcel Dyf?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 0,9% |
| Mäkký tieň | 24,0% | 22,9% |
| Mierny jas | 42,0% | 40,9% |
| Svetlá rovnováha | 26,0% | 24,8% |
| Luminózny | 4,0% | 10,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 22,0% | 34,3% |
| Subtelné tóny farieb | 52,0% | 27,6% |
| Vyvážene jemná | 24,0% | 22,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 15,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 55,0% | 52,7% |
| Zemité tóny | 37,5% | 32,3% |
| Tmavé tóny | 7,5% | 14,0% |
| Pastelové tóny | 0,0% | 1,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 10,0% | 14,3% |
| Vyvážené | 84,0% | 65,7% |
| Sýte | 6,0% | 20,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 13,3% |
| Jemný | 58,0% | 46,7% |
| Vyvážený | 16,0% | 21,9% |
| Výrazný | 12,0% | 15,2% |
| Vyhlásenie | 4,0% | 2,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 24,8% |
| jemne prepojená paleta | 22,0% | 13,3% |
| Vyvážená harmónia | 22,0% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 42,0% | 40,9% |
| Jednotná paleta | 6,0% | 0,9% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Marcel Dyf v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loctudy, finistere, brittan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young woman reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Flowers Market at Cannes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Beach of Kerjouano, (1978) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Corner Point at Brillac, (1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Calm Waters at Logeo, Britt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| The Rest of Claudine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Corner Point at Brillac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Village in Provence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Claudine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Marcel Dyf pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 8 100 | 58,3% |
| telefóny | 4 500 | 32,4% |
| tablety | 1 300 | 9,4% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Marcel Dyf?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 800 | 30,8% |
| nemecky | 600 | 23,1% |
| anglicky | 400 | 15,4% |
| španielsky | 200 | 7,7% |
| švédsky | 200 | 7,7% |
| taliansky | 100 | 3,8% |
| japonsky | 100 | 3,8% |
| kórejsky | 100 | 3,8% |
| rusky | 100 | 3,8% |
Koľko je denných návštev u Marcel Dyf a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 100 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 700 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 100 |
| so 24 Okt | 100 |
| ne 25 Okt | 200 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 200 |
| št 29 Okt | 100 |
| pi 30 Okt | 400 |
| so 31 Okt | 100 |
| ne 1 Nov | 300 |
| po 2 Nov | 100 |
| ut 3 Nov | 100 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 500 |
| pi 6 Nov | 400 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 400 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 300 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 500 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 500 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 300 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 500 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 400 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 500 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 400 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 600 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Marcel Dyf
Ktorý obraz od Marcel Dyf má najviac zobrazení?
- Window over the Sea, (1979), s 900 návštevami alebo 9% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Marcel Dyf na AllPaintingsStore.com?
- 13 900 za posledných dvanástich mesiacov (7 000 na stránke umelca, 6 900 na obrazoch).
Prezerá si Marcel Dyf viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (58%), telefóny (32%) a tablety (9%); najviac je to z pou počítače so podielom 58%.
Existuje štýl Marcel Dyf, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 25% návštev oproti 8% v katalógu.