Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Marcus Stone na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Marcus Stone: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú My Lady Is a Widow and Childless častejšie než akýkoľvek iný obraz od Marcus Stone: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 26% z celkového počtu. Potom nasledujú Silent Pleading a In The Shade. Marcus Stone mal(a) celkom 2 400 návštev: 400 na stránke umelca a 2 000 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 50% viac návštev v období Okt 2026 oproti obdobiu Sep 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 700 návštev. Výber je jasný: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získava 74% návštev, ale predstavuje len 34% katalógu.
Marcus Stone: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Marcus Stone na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
Ako sa mení počet návštev stránky Marcus Stone podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
300
1 400
Aug 2026
0
100
Sep 2026
100
100
Okt 2026
0
300
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Marcus Stone podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Marcus Stone sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
36,4%
66,7%
Romantický
18,2%
33,3%
Dramatické
18,2%
0,0%
Nostalgický
18,2%
0,0%
Klasika
9,1%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Dramatický
27,3%
0,0%
Melancholický
27,3%
0,0%
Kontemplatívny
18,2%
33,3%
Romantický
18,2%
33,3%
Pokojný
9,1%
33,3%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
42,0%
34,8%
Mäkký tieň
42,0%
43,5%
Mierny jas
14,0%
17,4%
Svetlá rovnováha
2,0%
4,3%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
18,0%
8,7%
Subtelné tóny farieb
34,0%
73,9%
Vyvážene jemná
32,0%
8,7%
Výrazná prítomnosť farieb
14,0%
8,7%
Sýta farba
2,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
75,0%
81,2%
Tmavé tóny
22,5%
12,5%
Neutrálne tóny
2,5%
6,2%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
32,0%
39,1%
Vyvážené
56,0%
56,5%
Sýte
12,0%
4,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
10,0%
4,3%
Jemný
30,0%
17,4%
Vyvážený
16,0%
34,8%
Výrazný
16,0%
21,7%
Vyhlásenie
28,0%
21,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
6,0%
4,3%
jemne prepojená paleta
2,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
14,0%
26,1%
Silná farebná jednota
58,0%
56,5%
Jednotná paleta
20,0%
13,0%
Aké obrazy Marcus Stone si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
The Painter's First Work
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Pleasant Spot on the Tham…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Lost Bird
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Il y en a toujours un autre
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Her First love Letter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Good Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Welcome Footsteps
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Reverie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The royal nursey
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Claudio, Deceived by Don Jo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Marcus Stone?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Marcus Stone a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
500
ne 18 Okt
100
po 19 Okt
100
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
100
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
O Marcus Stone na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Marcus Stone má najviac návštev?
My Lady Is a Widow and Childless: 600 návštev, 26% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Marcus Stone?
2 400 návštev za dvanásť mesiacov, 400 na stránke umelca a 2 000 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Marcus Stone priťahuje kupujúcich?
Obrazy typu Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 74% návštev, 34% katalógu.