Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Mark Gertler na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Mark Gertler: údaje, ktoré sú dôležité
Portrait of Marjorie Gertler je najčastejšie otváranou maandou umelca Mark Gertler: 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Near Swanage, Dorset a The Dutch Doll. Spolu 4 000 návštev: 1 100 na stránke umelca a 2 900 u obrazov. Nárast o 100% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 3 000 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (82%) a telefóny (18%). Silná farebná jednota (Harmónia farieb) je preferovaný štýl: 66% návštev, 30% katalógu.
Top 10 obrazov Mark Gertler podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Mark Gertler, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Portrait of Marjorie Gertler
800 návštev · 25,0%
-
2
Near Swanage, Dorset
300 návštev · 9,4%
-
3
The Dutch Doll
200 návštev · 6,2%
-
4
Still Life With A Bottle Of Benedictine
100 návštev · 3,1%
-
5
Still Life, Vase With Flowers
100 návštev · 3,1%
-
6
The Pond At Garsington
100 návštev · 3,1%
-
7
The Mantilla
100 návštev · 3,1%
-
8
Portrait Of Dorothy Morland
100 návštev · 3,1%
-
9
Seashells
100 návštev · 3,1%
-
10
Musical Bather
100 návštev · 3,1%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Mark Gertler?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 2 500 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Mark Gertler?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Mark Gertler?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 38,0% | 25,0% |
| Mäkký tieň | 30,0% | 56,2% |
| Mierny jas | 20,0% | 12,5% |
| Svetlá rovnováha | 8,0% | 3,1% |
| Luminózny | 4,0% | 3,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 10,0% | 9,4% |
| Subtelné tóny farieb | 32,0% | 28,1% |
| Vyvážene jemná | 36,0% | 28,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 22,0% | 34,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 48,8% | 41,7% |
| Tmavé tóny | 34,2% | 50,0% |
| Neutrálne tóny | 14,6% | 4,2% |
| Pastelové tóny | 2,4% | 4,2% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,0% | 21,9% |
| Vyvážené | 60,0% | 43,8% |
| Sýte | 18,0% | 34,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 26,0% | 15,6% |
| Jemný | 36,0% | 50,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 9,4% |
| Výrazný | 12,0% | 3,1% |
| Vyhlásenie | 18,0% | 21,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 15,6% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 9,4% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 30,0% | 65,6% |
| Jednotná paleta | 28,0% | 9,4% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Mark Gertler v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Marjorie Gertler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 |
| Rabbi and Rabbitzin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers In A Jug | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pond At Garsington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Apples In A Bag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bokhara Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pool At Garsington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life (winter Cherries) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dutch Doll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Still Life With Bust | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Mark Gertler pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 300 | 82,5% |
| telefóny | 700 | 17,5% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Mark Gertler?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 300 | 60,0% |
| nemecky | 100 | 20,0% |
| rusky | 100 | 20,0% |
Koľko je denných návštev u Mark Gertler a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 300 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 300 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Mark Gertler
Ktorý obraz od Mark Gertler má najviac zobrazení?
- Portrait of Marjorie Gertler, s 800 návštevami alebo 25% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Mark Gertler na AllPaintingsStore.com?
- 4 000 za posledných dvanástich mesiacov (1 100 na stránke umelca, 2 900 na obrazoch).
Prezerá si Mark Gertler viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (82%) a telefóny (18%); najviac je to z pou počítače so podielom 82%.
Existuje štýl Mark Gertler, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 66% návštev oproti 30% v katalógu.