Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Melozzo de Forlì na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Melozzo de Forlì: údaje, ktoré sú dôležité
Angel with a Lamb as a Symbol of Christ's Sacrifice je najčastejšie otváranou maandou umelca Melozzo de Forlì: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 21% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Christ's Entry into Jerusalem a Annunciation. Spolu 2 100 návštev: 700 na stránke umelca a 1 400 u obrazov. Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 1 800 návštevami. Éterický (Atmosféra) je preferovaný štýl: 33% návštev, 9% katalógu.
Top 9 obrazov Melozzo de Forlì podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Melozzo de Forlì, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Angel with a Lamb as a Symbol of Christ's Sacrifice, 1477
300 návštev · 21,4%
-
2
Christ's Entry into Jerusalem, 1477
300 návštev · 21,4%
-
3
Annunciation
200 návštev · 14,3%
-
4
Hudobný anjel, 1480
100 návštev · 7,1%
-
5
Apostle, 1480
100 návštev · 7,1%
-
6
Angel Holding an Instrument of the Passion, 1477
100 návštev · 7,1%
-
7
Christ's Entry into Jerusalem (detail), 1477
100 návštev · 7,1%
-
8
Music-making Angel, 1480
100 návštev · 7,1%
-
9
Dome decoration
100 návštev · 7,1%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Melozzo de Forlì?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Melozzo de Forlì?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Melozzo de Forlì?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 36,4% | 22,2% |
| Elegantný | 27,3% | 22,2% |
| Éterický | 9,1% | 33,3% |
| Pokojná atmosféra | 18,2% | 11,1% |
| Dramatické | 9,1% | 11,1% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 27,3% | 33,3% |
| Duchovná | 18,2% | 33,3% |
| Kontemplatívny | 27,3% | 11,1% |
| Radostný | 9,1% | 11,1% |
| Tajomný | 9,1% | 11,1% |
| Pokojná | 9,1% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 5,6% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 22,2% | 7,1% |
| Mierny jas | 55,6% | 64,3% |
| Svetlá rovnováha | 16,7% | 28,6% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 22,2% | 7,1% |
| Subtelné tóny farieb | 38,9% | 35,7% |
| Vyvážene jemná | 33,3% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 5,6% | 7,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,2% | 7,1% |
| Vyvážené | 72,2% | 85,7% |
| Sýte | 5,6% | 7,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,7% | 14,3% |
| Vyvážený | 22,2% | 14,3% |
| Výrazný | 55,6% | 71,4% |
| Vyhlásenie | 5,6% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 5,6% | 7,1% |
| jemne prepojená paleta | 27,8% | 7,1% |
| Vyvážená harmónia | 27,8% | 28,6% |
| Silná farebná jednota | 38,9% | 57,1% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Melozzo de Forlì v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Triumphant Christ (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Music-making Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Angel with Tambourine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hudobný anjel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View of the Sacristy of St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Foundation of the Library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triumphant Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apostle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Portret van een man, Melozz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Melozzo de Forlì?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Melozzo de Forlì a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 300 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 400 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Melozzo de Forlì
Ktorý obraz od Melozzo de Forlì má najviac zobrazení?
- Angel with a Lamb as a Symbol of Christ's Sacrifice, s 300 návštevami alebo 21% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 9. mieste.
Koľko návštev má Melozzo de Forlì na AllPaintingsStore.com?
- 2 100 za posledných dvanástich mesiacov (700 na stránke umelca, 1 400 na obrazoch).
Existuje štýl Melozzo de Forlì, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Éterický (Atmosféra): 33% návštev oproti 9% v katalógu.