Záruka vrátenia peňazí · 100 dní Bezplatné celosvetové doručenie
449 561artworks 30 612umelci 4 658múzeá 32jazyky

Michail Nesterov Populárne obrazy a údaje o návštevnostiach

1862 – 1942

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Michail Nesterov na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Michail Nesterov: údaje, ktoré sú dôležité

Venerable Sergius of Radonezh je najčastejšie otváranou maandou umelca Michail Nesterov: 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 9% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich The Vision of the Young Bartholomew a Thought. Spolu 10 100 návštev: 3 400 na stránke umelca a 6 700 u obrazov. Nárast o 433% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 7 700 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (78%), telefóny (19%) a tablety (3%). Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) je preferovaný štýl: 47% návštev, 30% katalógu.

Top 10 obrazov Michail Nesterov podľa počtu návštev

Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Michail Nesterov, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.

  1. Venerable Sergius of Radonezh 1 Venerable Sergius of Radonezh, 1899 700 návštev · 9,2%
  2. The Vision of the Young Bartholomew 2 The Vision of the Young Bartholomew, 1890 300 návštev · 3,9%
  3. Thought 3 Thought, 1900 300 návštev · 3,9%
  4. Alenushka 4 Alenushka, 1925 300 návštev · 3,9%
  5. Saint Sergius' labours (right part of the triptych) 5 Saint Sergius' labours (right part of the triptych), 1896 300 návštev · 3,9%
  6. Riders 6 Riders, 1932 300 návštev · 3,9%
  7. The Taking of the Veil 7 The Taking of the Veil, 1898 200 návštev · 2,6%
  8. Saint Sergius' labours (central part of the triptych) 8 Saint Sergius' labours (central part of the triptych), 1896 200 návštev · 2,6%
  9. Rus: The Soul of the People 9 Rus: The Soul of the People, 1916 200 návštev · 2,6%
  10. Portrait of Alexey Severtsov 10 Portrait of Alexey Severtsov, 1934 200 návštev · 2,6%

Aká je mesačná návštevnosť stránky Michail Nesterov?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť tabuľku
MesiacStránka umelcaStránky diel
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 2026100400
Júl 20262 1005 600
Aug 2026200100
Sep 20261 000600

Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Michail Nesterov?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Michail Nesterov v jednotlivých mesiacoch?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť tabuľku
DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
Portrét Natálie Nestorovej…00000000010000
St. Mark the Apostle000000000000
Self-portrait00000000010000
Saint Sergius' labours (cen…00000000020000
Venerable Sergius of Radone…00000000060000
The Taking of the Veil00000000020000
Elder (Abraham, the Servant…00000000010000
Girl by a Pond (Portrait of…000000000000
Portrait of Natasha Nestero…000000000000
St. Luke the Apostle000000000000

Telefóny alebo počítače: kde sa Michail Nesterov pohyboval?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Zobraziť tabuľku
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače7 90078,2%
telefóny1 90018,8%
tablety3003,0%

Aký je jazykový rozpis publika umelca Michail Nesterov?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Zobraziť tabuľku
JazykNávštevyZdieľať
anglicky30021,4%
španielsky30021,4%
rumunsky30021,4%
rusky30021,4%
česky1007,1%
maďarsky1007,1%

Koľko je denných návštev u Michail Nesterov a aký je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť tabuľku
DeňNávštevy
st 23 Sep100
št 24 Sep0
pi 25 Sep400
so 26 Sep0
ne 27 Sep0
po 28 Sep200
ut 29 Sep100
st 30 Sep100
št 1 Okt200
pi 2 Okt300
so 3 Okt200
ne 4 Okt200
po 5 Okt100
ut 6 Okt200
st 7 Okt0
št 8 Okt100
pi 9 Okt0
so 10 Okt400
ne 11 Okt300
po 12 Okt0
ut 13 Okt0
st 14 Okt (predpoveď)100
št 15 Okt (predpoveď)100
pi 16 Okt (predpoveď)200
so 17 Okt (predpoveď)200
ne 18 Okt (predpoveď)100
po 19 Okt (predpoveď)100
ut 20 Okt (predpoveď)100
st 21 Okt (predpoveď)100
št 22 Okt (predpoveď)100
pi 23 Okt (predpoveď)200
so 24 Okt (predpoveď)200
ne 25 Okt (predpoveď)100
po 26 Okt (predpoveď)100
ut 27 Okt (predpoveď)100
st 28 Okt (predpoveď)100
št 29 Okt (predpoveď)100
pi 30 Okt (predpoveď)200
so 31 Okt (predpoveď)200
ne 1 Nov (predpoveď)100
po 2 Nov (predpoveď)100
ut 3 Nov (predpoveď)100

Požiadavky na otázky týkajúce sa Michail Nesterov

Ktorý obraz od Michail Nesterov má najviac zobrazení?

Venerable Sergius of Radonezh, s 700 návštevami alebo 9% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.

Koľko návštev má Michail Nesterov na AllPaintingsStore.com?

10 100 za posledných dvanástich mesiacov (3 400 na stránke umelca, 6 700 na obrazoch).

Prezerá si Michail Nesterov viac na telefónoch alebo na počítačoch?

Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (78%), telefóny (19%) a tablety (3%); najviac je to z pou počítače so podielom 78%.

Existuje štýl Michail Nesterov, ktorý návštevníci preferujú?

Áno, Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 47% návštev oproti 30% v katalógu.