Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Michail Vrubel na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Michail Vrubel: údaje, ktoré sú dôležité
The Seated Demon je najčastejšie otváranou maandou umelca Michail Vrubel: 1 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 15% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Swan-Princess a Seated Deamon. Spolu 12 200 návštev: 4 300 na stránke umelca a 7 900 u obrazov. Nárast o 230% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 7 700 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (66%), telefóny (33%) a tablety (1%). Zemité tóny (Paleta farieb) je preferovaný štýl: 60% návštev, 29% katalógu.
Top 10 obrazov Michail Vrubel podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Michail Vrubel, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
The Seated Demon
1 400 návštev · 15,4%
-
2
Swan-Princess, 1904
700 návštev · 7,7%
-
3
Seated Deamon, 1890
700 návštev · 7,7%
-
4
Flight of Faust and Mephisto, 1886
400 návštev · 4,4%
-
5
Pieta, 1884
400 návštev · 4,4%
-
6
Duel of Pechorin and Grushnitsky, 1891
300 návštev · 3,3%
-
7
The Judgement of Paris, 1893
300 návštev · 3,3%
-
8
Sadko, 1899
300 návštev · 3,3%
-
9
Demon by the walls of monastery, 1891
300 návštev · 3,3%
-
10
The Six Winged Seraph, 1904
200 návštev · 2,2%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Michail Vrubel?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 2 200 | 5 500 |
| Aug 2026 | 300 | 700 |
| Sep 2026 | 1 800 | 1 500 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Michail Vrubel?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Michail Vrubel?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 18,0% | 33,0% |
| Mäkký tieň | 26,0% | 30,8% |
| Mierny jas | 30,0% | 23,1% |
| Svetlá rovnováha | 24,0% | 12,1% |
| Luminózny | 2,0% | 1,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 52,0% | 39,6% |
| Subtelné tóny farieb | 12,0% | 42,9% |
| Vyvážene jemná | 28,0% | 17,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 29,0% | 60,4% |
| Neutrálne tóny | 54,8% | 39,6% |
| Tmavé tóny | 12,9% | 0,0% |
| Prírodné témy | 3,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 58,0% | 63,7% |
| Vyvážené | 22,0% | 30,8% |
| Sýte | 20,0% | 5,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 3,3% |
| Jemný | 24,0% | 50,5% |
| Vyvážený | 18,0% | 6,6% |
| Výrazný | 18,0% | 19,8% |
| Vyhlásenie | 36,0% | 19,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,0% | 41,8% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 16,5% |
| Vyvážená harmónia | 16,0% | 7,7% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 13,2% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 20,9% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Michail Vrubel v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Swan-Princess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 200 |
| Hamlet and Ophelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Seated Demon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 700 |
| Head of Demon with mountains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Seated Deamon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 100 |
| Nadezhda Zabela-Vrubel as P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Six Winged Seraph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Seated Demon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mikula Selianinovich and Vo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Princess Volhova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Michail Vrubel pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 8 100 | 66,4% |
| telefóny | 4 000 | 32,8% |
| tablety | 100 | 0,8% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Michail Vrubel?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| bulharsky | 400 | 16,7% |
| nemecky | 400 | 16,7% |
| španielsky | 400 | 16,7% |
| gruzínsky | 300 | 12,5% |
| česky | 200 | 8,3% |
| francúzsky | 200 | 8,3% |
| rusky | 200 | 8,3% |
| anglicky | 100 | 4,2% |
| kórejsky | 100 | 4,2% |
| portugalsky | 100 | 4,2% |
Koľko je denných návštev u Michail Vrubel a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 400 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 700 |
| ut 29 Sep | 200 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 200 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 200 |
| ne 4 Okt | 200 |
| po 5 Okt | 300 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 200 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 500 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 400 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 500 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 500 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 500 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 200 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Michail Vrubel
Ktorý obraz od Michail Vrubel má najviac zobrazení?
- The Seated Demon, s 1 400 návštevami alebo 15% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Michail Vrubel na AllPaintingsStore.com?
- 12 200 za posledných dvanástich mesiacov (4 300 na stránke umelca, 7 900 na obrazoch).
Prezerá si Michail Vrubel viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (66%), telefóny (33%) a tablety (1%); najviac je to z pou počítače so podielom 66%.
Existuje štýl Michail Vrubel, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 60% návštev oproti 29% v katalógu.