Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Nathan Oliveira na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Nathan Oliveira: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Running Dog častejšie než akýkoľvek iný obraz od Nathan Oliveira: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% z celkového počtu. Potom nasledujú White Faced Owl II a Site with Blue and White. Nathan Oliveira mal(a) celkom 2 200 návštev: 800 na stránke umelca a 1 400 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Aug 2026: 1 500 návštev. Výber je jasný: Tmavé tóny (Paleta farieb) získava 47% návštev, ale predstavuje len 25% katalógu.
Nathan Oliveira: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Nathan Oliveira na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Running Dog, 1961
200 návštev · 12,5%
-
2
White Faced Owl II, 1964
200 návštev · 12,5%
-
3
Site with Blue and White, 1978
200 návštev · 12,5%
-
4
Man with a Hat, Cane and Glove, 1961
100 návštev · 6,2%
-
5
Nineteen Twenty Nine, 1961
100 návštev · 6,2%
-
6
Professor Hassel Smith Takes To Trottin, 1961
100 návštev · 6,2%
-
7
Untitled (New Mexican Site), from the portfolio Revisited, 1995
100 návštev · 6,2%
-
8
Conversation, 1961
100 návštev · 6,2%
-
9
Seated Man with Dog, 1957
100 návštev · 6,2%
-
10
Untitled (Ryan 21), from the portfolio Revisited, 1995
100 návštev · 6,2%
Ako sa mení počet návštev stránky Nathan Oliveira podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 800 | 700 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Nathan Oliveira podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Nathan Oliveira sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 46,9% | 37,5% |
| Mäkký tieň | 15,6% | 18,8% |
| Mierny jas | 25,0% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 3,1% | 6,2% |
| Luminózny | 9,4% | 12,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 59,4% | 25,0% |
| Subtelné tóny farieb | 15,6% | 31,2% |
| Vyvážene jemná | 9,4% | 12,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 15,6% | 31,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 45,8% | 26,7% |
| Tmavé tóny | 25,0% | 46,7% |
| Neutrálne tóny | 20,8% | 26,7% |
| Monochromatické | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 56,2% | 37,5% |
| Vyvážené | 31,2% | 43,8% |
| Sýte | 12,5% | 18,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 28,1% | 6,2% |
| Jemný | 21,9% | 31,2% |
| Vyvážený | 12,5% | 31,2% |
| Výrazný | 12,5% | 6,2% |
| Vyhlásenie | 25,0% | 25,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,5% | 12,5% |
| jemne prepojená paleta | 9,4% | 12,5% |
| Vyvážená harmónia | 12,5% | 6,2% |
| Silná farebná jednota | 37,5% | 37,5% |
| Jednotná paleta | 28,1% | 31,2% |
Aké obrazy Nathan Oliveira si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rabbit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man with a Hat, Cane and Gl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nineteen Twenty Nine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (Interior Site rus… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe VII, from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe VI, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe V, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe IV, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe II, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Edgar Allan Poe I, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Nathan Oliveira?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Nathan Oliveira a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 400 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 400 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
O Nathan Oliveira na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Nathan Oliveira má najviac návštev?
- Running Dog: 200 návštev, 12% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Nathan Oliveira?
- 2 200 návštev za dvanásť mesiacov, 800 na stránke umelca a 1 400 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Nathan Oliveira priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Tmavé tóny (Paleta farieb): 47% návštev, 25% katalógu.